bugün

görsel .
kısa süreli bir elveda çok değil. askerlik görevi gereği buralardan ayrı kalacağım. hepiniz sağlıcakla kalın, hoşçakalın.
görsel
Ey sevgili sözlük. sana her girdiğimde karşıma çıkan ergen tayfasının açmış olduğu düşük bel konulardan bıktığımı söyler, bu konuya parnak basmayı talep eder, aksi taktirde sana elveda diyeceğimi hatırlatır. Hüzün dolu gözlerle çekip giderim. Diye iç geçiren yazar söylemi.
görsel
Elveda sözlük, görüyorum ki dalga geçtiğiniz inci sözlük bile burdan daha güvenli. Kendinize iyi bakın.
sevgili sözlük
7.5 yıl senle güzel zamanlar geçirdim. bunca zaman üzüntüme, sevincime ortak oldun.
ama artık söylenecek tüm sözlerim tükendiğinden hesabımı tamamen silme kararı aldım.
her şey için teşekkür ederim.

hoşça kal.
görsel

Güle güle kanka hediye alamadım kusura bakma hemen alttaki bime indim ve bir sut kaptim geldim. peder haftaligi kesti de. Bizde gidenlere sut verilir. Koy dolaba iç kardeşim içtikçe beni hatırla. Yolun açık olsun.
görsel
Elveda dedin
Bunu nasıl söyledin
Sokaklar yine bomboş
Acınacak haldeyim

Gözlerim doluyor
Tenimde bir üşüme
Gün geçer gönül döner
Unuturum belki de...

Edit:hadi hadi bilader kapıyı kapat cereyan yapıyor.*
Bu kaçıncı diye sordurur.

Silik istiyorum gidiyorum daha da gelmem ayağı çeker rererö yaparlar feykleri hazırdır bile,
Biri uzun çaylak alır koşar silik ister feyk hazır tabi,
Bu masumum da hanıma yakalanır tövbe eder üç aya yine döner.

Güle güle hadi fazla bekletme.

Sözlüğe vedadır pardon ama nah vedadır. Giren çıkamaz buralardan.
görsel

oh sen de git.herkes gitsin.
dizazorus da mu gidiyor yok artık dedirtmiştir.

(bkz: gitme turnam vuracaklar kanadını vuracaklar)
Süresi açık olmakla birlikte, geçici bir süreliğine sözlüğe veda ediyorum.

kırılgan kalbimin sözlükte daha çok kırıldığını farkettim.
yanlış anlaşılmaktan bıktım...

Gözlerim hep ağlıyorsa,
Yüreğim hep yanıyorsa,
Dost denilen birşey yoksa,
Gitmeliyim buralardan.!
Kısa sürede birçok kez içimi buraya döktüm, birçok dost edindim... Şimdi sessiz sedasız gitmek vaktidir.

Siz siz olun çok sevmeyin arkadaşlar... iyi yazmalar...