bugün

üçüncü nesil yazar * * *
(bkz: elrond)
(bkz: miriel)
satranc arkadaşım benim
elrond miriel elfçe * göçmen sıçan anlamına gelir. bu sıçan türleri sonbaharda eminönü civarında bolca görülür iken yazın kaybolurlar.
çok bilgili olmalarının yanısıra aynı ölçüde komik olan bu kemirgenler boş zamanlarında kitap okurlar, bateri çalmaya çalışır ve satranç oynarlar. genelde çok iyi insanların yan odalarında rastlanan bu minik kemirgenler, onlara hiç dert olmaz. aksine insanları neşelendirir. *
çaylak olmaya kasan bir yazar arkadaşımız.umarım tez amanda amacına ulaşır.
(bkz: halk gücünü bilmez ve kullanmazsa yöneten tarafından ezilmeye mahkumdur)
moderasyon hakkında yazdıkları doğruysa bu ne biçim iştir diyerekten destekçisi olduğum yazar.
hakkını en iyi şekilde savunduğuna inandığım yazar.
(bkz: devrimci çaylak) veya (bkz: çaylak isyankar)
"düşünce suçu" kavramı kalkmadığı sürece çaylaklıktan kurtulamayacak olan yazardır sanırım. entrylerini çok beğenmişimdir. ama benim beğenmem, başkalarının* beğenmemesinden daha az değerli malesef..
(#576335) NOLU BEYANIYLA BENi BENDEN ALAN MÜHiM YAZAR. SANIRIM BiR YERLERDE AYAR VERMiŞiM, HINCINI BÖYLE ÇIKARMIŞ. ÖZELDEN MESAJ GÖNDERiP, HATIRLAMADIĞIM BU OLAYI SORDUM TEŞEKKÜR ETTi. BÖYLEDE NAZiK KiBAR BiR YAZAR. AYRICA ŞiiRLERiMi ÇOK BEĞENiYOR OLMALI 4BiN KÜSÜR BEYAN iÇiNDEN 5 TANESNi BULUP OKUMUŞ... HAYRAN BANA BELLi...
tanrı olmayı kafasına koymuş yazar. başarılar diliyoruz. **

not: ayrıca moderasyon tarzı bir sistemi her zaman saçma bulmuş; bunu tez olarak kabul edip, anti-tezini geliştirmiştir. öyle diyo kendisi.
,9 yıldır sözlüğe uğramamış olan yazar.