bugün

Küfretmemekle başlayabilirsiniz.
Öyle bir niyetim yok.sade insan olayım yeter.
elit takılmak.
Napacanız elit olup da ya rahat olun samimi olun kaliteli yaşayın geçin.Kılmış yünmüş uğraşman
13. Madde hariç hepsi zaten benim zaten ben böyleyim.
1) zengin ol. evet.
Ya eşitliği falan geçtim kardeşim.

1) insan olun insan.
20 yılda akpnin yarattığı Siyasal islam burjuvalarına bakarak, sonradan elit olunamayacağını az çok anlayabilirsiniz.
elitlikten kastımız asillik ise bunun bir yolu yoktur. asalet insanın ruhundadır ve aslında insani özelliklerindedir. "insan" olabilmek, "insanca" yaşayabilmek asaletin ta kendisidir. ve asil bir insan hiçbir zaman asaletini sözlü şekilde vurgulamaz. çünkü asil olduğunun farkında değildir. çünkü asalet onun normalidir. pazardan giyinir, üstünde prada gibi durur. sıradan bir arabaya biner onda cadillac gibi durur. kır kahvesinde çay içer, bebek'te lüks bir restoranda oturuyormuş gibi görünür. insan, insan kalabildiği sürece asildir. o kadar asildir ki giydiğini, yediğini, içtiğini de asil yapar. yazımı noktalamadan önce belirtmem gerekiyor ki toplumu kendi kafasında sınıflara ayıran, orta çağ avrupası'ndan kalma bir yobazlıkla "ben elitim." diyerek dolaşan, giydiği kıyafetin üzerindeki amblemle başkalarını küçümseyen biri asaletin yanından dahi geçemez. o yüzden burada her kim elit olmanın yollarını sorguluyorsa boşuna uğraşmasın. asalet insana lens gibi sonradan monte edilebilen bir şey değil.
görsel
Mütevazı Ağırbaşlı vakur efendi değil de Elit denince nedense aklıma hep ben oldum havasında muhatabına kibir kasan sivri dilli entel dantel komik tipler geliyor. Sonra onlara böyle ölüm halinde gasilhanede imamın pamuk tıkayışını hayal ediyor ve normale dönüyorum..
Hepsini okudum yarın yeni bi hayata başlıyorum inş.
ekşide yazma maddesi nerde kardeşim? nasıl liste bu?
Bloomberg ht kanalını izleyin, otomatikman olunuyo.
elleri sürekli kremlemek lazım. önemli.
Kendinizi kasmayın, olduğunuz gibi gözükün. Ezbere ders çalışır gibi karakter kazanmaya çalışırsanız, bu fazla dikkat çekmenize ve insanlara karşı yapmacık görünmenize yol açar. siz iyi niyetli, doğal olun sevmeyen de sevmek zorunda değildir. Ömrünüzü, insanlara hoş görünmek ve onları razı etmeye çalışmak isteyerek heba etmeyin.
Elit insan olmaya çalışmamak yardımcı olacaktır.
Sessiz olun az konuşun.
parasız olunmaz.
Elit beylerle görüşen kadınlar ile görüşmek bu yollardan biri olabilir mi?
Buralardan taktikler almamaktır.
Ahlaklı erdemli empati sahibi ve kendi ölçülerinle kaliteli yaşıyorsan elitsindir.
günümüzde fular ve gözlük takan elittir. swh
nasıl olunacağını bilmiyorum ama parasız olunmayacağını biliyorum.
günümüze göre anılan elit insan için, tertemiz jilet gibi marka olduğu belli olan kıyafetler giymek, soğuk, cool bir tarzda hareket etmek. elit olmak günümüzde ancak faşist birilerinin dikkatini çekmek ve statünüzü konuşturmak demektir.
buna ihtiyaç duymak da arkada bazı eksikliklerin olduğunu işaret eder düşüncelerime göre.
bir kalbinizle konuşmak kadar sıcak değildir. superegonun baskın olduğu bir kavramdır elitlik. samimiyeti eksiktir bu yüzden.