bugün

Para katlamanin en kolay olduğu bu ulkede kalıp paramı katlar özel üniversite kurardim, sonra istediğim herşeye yön verirdim.
kanadaya yerleşir, parayı bankaya verir, sadece faizi ile yaşardım.
ülke satın alır ütopyamı kurar bizimkine savaş açardım ama saldırmazdım artistlik olsun diye.
-ula memo aha şurda nah şurda on trilyon var lo!
+hani lo nerdedir?
-aha dümdük bak .
+SAHTEDiR SAHTE BiZi KANDIRiLER
istanbulda bir taksi hattı alırdım, keyfime de değeni adam tutup öldürürdüm.
öncelikle kendi ihtiyaçlarımı karşılardım (ev,araba vs) sonra çocuklarımın geleceğini garantilemek için bir kısmını bankaya koyardım.Kalanını da fakirlere dağıtırdım.

Umarım bu dediklerimi böyle bir durumum olursa yaparım.Biliyorsunuz ki para insanın gözünü köreltebiliyor.
hangi birinden bahsetsem dediğim durumdur. ama ilk yapacağım tatile çıkmak olur. çok ihtiyacım var.
Umreye hacca gitmeyenleri kutsal topraklara gönderirdim.
milletvekili olup yedi düvel sülalemi kurtarırdım.
(bkz: ford mustang)
Direk yardıma muhtaç olanlara yollarım yada hasta olup ameliyat için parası olmayana vs. Dilenciler bok yesin. Kendime de bi şahin.
hayır hasenat yapardım, geç geç, kız evlendirir çeyizini üstlenirdim, geç geç, villa alır, cip alır dünya turuna çıkardım hahh şöyle.
ilk iş akbili fullerdim.
Herkesin içinde öten o ses insanı mahvediyor mk.
Borçlarımı öder, yettiğince ne kadar tanıdığım varsa borcunu öder sonrada ev ile araba alırdım.
ilk iş olarak ; istanbul'da bir zirve düzenler, gelen yazarların hepsine alkollü bir mekanda akşam yemeği ısmarlardım. fasıl eşliğinde muhabbetin dibine korduk.
isveç e taşınırdım.
Milyonlar varken yaptığım, şimdiki şeyleri.
Daireler alır kiraya verirdim. Ohhh mis. işte benim yatırım anlayışım da bu.