bugün

aslında,maaşını yediği devlet için çalışan,halkların kardeşliğini filan savunan,ama hep yanlış anlaşılan milletvekilidir(!)
taş ile yol kesmemiştir. ne yaptıysa baruş ve gardaşluh için yapmuştur! he canım bizde yedik.
kariyerine nasıl başladığını hatırlayıp nostalji yapmak istemiş eski terörist.
sen köpeğe yüz verirsen bu kadar gelir bacağına sarılıp büyüklük taslar işte. çok beddua aldın başbakan ve saz arkadaşları çok.
"o taşı alıp, bir tarafına sokmalıydık" olarak hayıflanılan entry.dir.
not: bunun gibileri meclise sokanlar, kabul edenler utansın.sittirn gidin lan ülkemizden, zamanında sizi alıp, besleyen büyüten, ekmeğini toprağını paylaşan, biz Türk halkında kabahat.ekmek düşmanları. defolun.Atatürk yaşamalıydı. siz bu kadar kudurabilirmiydiniz? kan emiciler.
elinde silah, üstünde üniforma, cebinde devletin verdiği kimlikle ve sıçılası egolarıyla insanların yollarını kesen, onları tartaklayan, öldüren, evlerini basan, aşağılayan, işkence eden bir devlet memuruna siki kalkmayan basiretsizlerin, iktidarsızların, şatılmışların saydırdıkları milletvekilidir.

not: ne kürtüm ne de türk. damarlarımdaki kan kimseden farklı değil. ama siz her fırsatta sizden olmadığını söylediğiniz ve ötekileştirdiğiniz insanlara yaşam hakkı tanımazsanız gerektiğinde kürt, gerektiğinde ermeni, gerektiğinde yahudi, gerektiğinde arap olurum...
yabani bir hayvanı ne kadar terbiye edersen et o doğal ortamında içgüdüleri ile hareket eder.
bir örneği de sırrı sakık'dır!?...

yüce meclisi boks ringi sanan cengaver(!), akpli bir milletvekiline feci yumruk atmıştı, ahmet türk yumruklandığında, ortalığı şerefsizler, itler, o..pu çocukları diye birbirine katmıştı, o yumruğu nasıl açıklar acaba, ibretlik!...

akp'den ölümüne nefret ederim, o ayrı ancak, kimse şiddet uygulayamaz, hele ki yakını şiddete maruz kalmış ve isyan etmiş ise, bu arada pkk'nın uzantısı bdp'den de ölümüne nefret ederim.
kendini doğal ortamında zanneden terörist kadının yaptığı şerefsizliklerin sadece bir tanesidir. gelipte buraya şu insan olmayı becerememiş hayvanı savunanlarında bundan bir eksiği olmadığı aşikar tabiki.
şiddet yanlısı, eli kanlı bir canlıyı vekil diye milletin tepesine çıkarırsan sonucu bu olur. hatta daha kötüsü bile olur.

allah konuşun anlaşın diye konuşma kabiliyeti, anlayın diye de akıl vermiş, ama bunlar ikisini de kullanmıyor.
bazen birini -ağız- kullanıyorlar ama onda da diğeri eksik -akıl- olunca sonuç yine fiyasko.

(bkz: ben sana vekil olamazsın demedim)
biri taş atmış, biri tokat atmış, biri de hani bana hani bana demiş.
ancak taş ile yol kesebilen ve yolunu kestiklerinin de bir kürt olduğunu bilemeyen, bu denli şuursuz, dağlı vekil...evet taşı atamamıştır ve diğer bütün kürtler gibi sadece tehdit edebilmiştir. gülünmelidir...komik adam:...
şimdi akp düşünsün ülkeyi ne hale getirdiğini.
BDP DTP bunlar hep solucana benziyor.Sen bir tarafından kesiyorsun o kalan yarısıyla tekrar yaşamaya devam ediyor.En güzeli topunu yakacaksın.
herkes tarafından çok da iyi bilinir ki, 10 yıl önce iktidara gelmek için vaatlerde bulunan şimdinin iktidar partisinin en büyük vaadi ''dokunulmazlıklar kaldırılacak'' tır.

dokunulmazlıklar sadece halk için kalkmıştır.
kendisine şaşırılmaması gereken, milletin değil teröristin vekilidir. hatta doğrudan teröristtir. ister kibar konuşsun ince davransın; ister polise tokat atıp elinde taşla ortaya çıksın farketmez; savunduğu yolda gitmesi onu zaten yeterince günahkar yapar. ona ve onun gibilere meclise girme ve bu rezillikleri ortaya koyma fırsatını verenlere Allah lanet etsin.
gerçek yüzlerini ve düzeylerini göstermeleri açısından kendilerine verilen bu özgürlüğün gayet yerinde olduğunu düşündüğüm siyasi şahsiyet grubu. en azından eziliyoruz , siyasi kimlik , polis baskısı , asker korkusu şarkılarını söyleyemiyorlar. özgürlük her zaman iyidir, maskelerin düşmesi işi eğlenceli kılıyor.