bugün

BU SICAKTA BUZ GIBI BIRAYL YAPILAN EYLEMDIR.
elinde rakı şişesiyle ülke kurulduysa, ondan daha düşük alkol içeren birayla devrim de yapılır vatan da savunulur.
hakaret, yalan ve iftiralarla vatanı savunduğunu sanan sığırdan daha sığır değildir.
bira şişesi büyük geldi daha ufağı yok mu demenin alternatif yolu.
2 paket makarnaya domalan puştun torunundan evla sığırdır. Yerim onu ben.
ikinci biradan sonra kafayi bulup apo posteri altinda eylem yapan sigirdir.
Yaramiyosa icme lan.
kimseye bir zararı yoksa alkol kullananın "sana mı soracak teres ne yapacağını" diye cevap verilmesi muhtemeldir. kişilerin yaşamlarına karışmaya ne meraklı andavallarsınız siz böyle yahu. ben sana çıkıp da diyor muyum niye namaz kılıyorsun, niye oruç tutuyorsun diye? zerre umrumda değil ne yaptığın inan. senin de umrunda olmasın arkadaş. ister elimde biramla meydanlara inerim, ister alemlere giderim. sanane lan. sana mı kalmış beni yargılamak anlamıyorum ki.

bu arada dini savunanları da görüyoruz tabi. kimi allah der, dansöz oynatır... kimi allah der, paraları cebe indirir... kimi allah der insan öldürür... neyin kafasını yaşıyorsunuz siz ya böyle?
Özel hayata bir nevi taciz niteliği taşıyan hakarettir. Sanane dir. Eğer içip içip sarhoş oluyor, etrafa naralar atıyor ise siktir edin gitsin. Bende arkanızdayım o konuda. Lakin mantıklı şeyler yazıp, çizip, söylüyor ise, o elinde ki bira şişesi sizin götünüze girsin. Sonra sıkma başlı anamın kafasında ki türbandan size ne demesini biliyosunuz ama etrafa bok atıyorsunuz. Terbiyesizliği yoksa sıçana kadar içer sizene amk sizene ?
şişesine ilaç atılıp uyutulması gereken sığırdır.
(bkz: liseli)
elinde zemzem ile vatanı satan adamdan farkı yoktur.
bildiğin sığırdır efendim .. daha nediyelim cahil cühelaya.
üç gün boyunca çıkartmadığı çorapla camide ibadet eden orospu çocuklarından daha az sığırdır.
vatanı savunurken elinde ki bira şişesini bi bedevinin götüne sokmuş sığırdır.

yoksa bu kadar bağırmazdı efenim.
O bira şişesinin götune gireceginden bihaber sığır dir.
(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)
vatanın değil, kendi götünün derdin de olan sığırdır. Vatanı bu tarz sığırların savunması haddine bile değildir.
o bira şişesini akpli itlerin g*tüne sokacağı için vatanını savunan kişidir. sığırlık çobana tabi olanlara mahsusdur.
sanki ayıklardan içmeyenlerden bir hayır görüyoruz.
ülkenin kurucusuna ayyaş diyen bir adama biat eden sığırlardan daha insandır.
vatan sokaklardır ayyaşa, elinde haram, ağzında küfürle ihaneti kucaklayan yarım akıllara...
bir elinde bira şişesi bir elinde kaldırım taşı olan egoist-ahlaksızlar vatanperverlik yapıyor, ne acı!
vatan üç kuruşa satılan boya değildir duvarlara yazıla yazıla yaşatılsın.
vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır aslında. bunu es geçip vahşileşmek bir kayıptır.
bir utançtır insanlığa.
kafasız olmak, gerçek koyunluk işte budur. şeytanın koyunları...
(bkz: ayağında takunya ile vatanı savunan sığır)'a bakılması gerekir.
elinde bira şişesi olmadan asla bir tek adım atamayan alnı öpülesi sığırdır. yer içer yatar eylem yapar. elinden bira şişesini aldığın an far tutulmuş tavşan misali öylece kalakalır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar