bugün

Elin oğlu yaptığın yemeğe değil pink hot sweet wet pussy’ne bakar cici kız. Bil istedim, bunlar acı gerçekler.
kızdıran ifadedir. afedersiniz siktiğimin toplumunda anne kocasına yaptığı pilavla kadınlık ölçüsü getirir, eski başbakan ve cumhurbaşkanı millete plan değil pilav lazım der.

ulan gıda fiyatları kol gibi olmuş daha hala kızının ayakları üzerinde durabilmesi, bağımsızlığı, muhtaç olmaması vurgusu yapması beklenen anne lafına gel ya sen. ne pilav meraklısı doymaz tiplermişsiniz.

hadi sikrtirin gidin şimdi kaynatın pilavınızı. tencerede pilavlık pirinçten bulgur veya kırık pirince geçtiniz muhtemelen de, bu kafayla ilerleyen yıllarda insan sindirim sisteminin sindirebildiği birşeyler kaynamayan tencereleri kemirirsiniz ya, layığınız da o bence

ha, bir de (bkz: millete plan değil pilav lazım) var ki.. ölüp gitmese dpt nın yerle yeksan olduğu bugünlerde merhum sülü ye türkiye manzaralarını gösterseydik. kendi de istediği kadar pilav zıkkımlansaydı, böyle piav günleri falan ypsak ve millet pilava doysaydı da.. geleceğimizi çalmasaydınız. hay pilavınıza!
Eskidendi o.
Artık, diplomayla beraber kariyerinize ve kazandığınız paraya da bakıyorlar. Sadece elin oğlu değil onun anası, babası, abisi, ablası, dıdısı da bakıyor. Hele bir de saygın bir mesleğiniz varsa ilerde kaynana derdi çekmiyorsunuz. (Bunun birçok örneğini gördüm) Amiyane tabirle Köpeğiniz oluyorlar. Kötü de davransanız kocanızın ruhu duymuyor.(Kötü davranmayın tabii) Güç sizde olunca kimsenin gıkı çıkmıyor. Hatta övünüyorlar mesleğinizle. haliyle kocanızla aranızda bu nedenle sürtüşme olmuyor.
Pilava gelince bir şekilde halledersiniz.
valla ben ne diplomaya ne yemeğe bakarım. güzellik fizik birde işine maddiyatına bakarım. çirkin şişman işsiz güçsüz serseri kocaparası yeme hayalli kezolar uzak olsun.
Doğru pilav önemli. Pilavyu.
Diplomaya güvenmek komik. Evet.
Yoo ben diplomaya bakıyorum. Pilavı dışarıdan da söyleyebilirim.
Türk annelerinin ne denli vizyonsuz olduğunu gözler önüne seren bakış açısı.

Mahh.
öyle elin oğlunu sikeyim.
Güzel pilav yapan erkekler kendiyle evlenmeye mahkumdur.
Evet elin oğlunu diploma ile doyuramazsın oturup evde yayılıp pilavını yerse doyar anca.