bugün

görsel

Bir açıklama.
bu itirafı yapan ünlü bir "erkek" olsaydı toplumun eşcinsellere bakışını değiştirmek istiyor, artık dilediği gibi yaşamak, saklanmak istemiyor diyebilirdik.

"tepkilerden korktum" demiş ama bu ülkede biseksüel kadınlar ( aynı zamanda lezbiyen )
toplum tarafından dışlanmaz ki. aksine erkekler tarafından çekici bulunur. bakın lezbiyen başlığına orda dibi düşen onlarca erkek görebilirsiniz.

bu yüzden itirafı çok gereksiz, faydasız ve reklam kokuyor.
(bkz: bize ne)
biseksüel olmasına şaşırdım daha çok aseksüel hatta aa o da ne seksüel duruyor.

yaşam izi varmış hatunda.
yoksa nobel'e mi niyet etti? hazırlık yapıyor.
orhan pamuk'un ermeni çıkışını örnek alıp nöbellik sansasyon mu yaratıyor?

cinselliğini kendince yaşıyor olup biseksüel, heteroseksüel, homoseksüel olsa kendi bilir der, bize ne deriz de, yayın yapmış, kendi afişe etmiş. demek ki topluma servis ettiğine göre bir sebebi olmalı. konuşulmak istemiş sayın hanfendi.
hdp'li olma sebebini açığa çıkarmış olan açıklamadır.Zaten hdplilerin çoğu marjinal ilişkilere bayılırlar.

Ayriyeten marjinal kitleyi çekme açısından yaptığı bir reklamdır.
calinti kitap kapaklari ve shafak diye yazdigi soyadi bu aciklamasindan daha vurucu olan kadin. senden ne biseksuel olur ne hetero ne de bi'bok; senden odun bile olmaz.

edit: senin biseksuel olman bile biseksuellere hakaret olur.
Şehit haberlerinin kimsenin götünde olmadığı ülkemizde, bu zatin biseksüel olmasını açıklaması büyük bir olay tabi.

Sahi irem derici nin memelerine ne olmuştu?
Batının ilgisini çekmek için uydurduğu yeni marjinallik gibi görünüyor.
Ermeni ve kürt seviciliğin, atatürk ve laisizm düşmanlığının yeterince ekmeğini yedi.
fetöcü eski yobaz kocasını kimlerle boynuzladığını anlatacak kadar düştü her halde.
(img:#1553463)
sktirsin amerikan uşağı. modası geçenin de marjinal triplere girmesi trend oldu ülkede.
Sizden hiçbir şey olmaz elif şafuck hanım.
bu yeteneksiz vasat, yine bir sekilde gundem olmus ya. ulan muthis, hem berbat bir yazarsin, hem de her yaptigin haber oluyor.
ancak böyle konularda gündeme gelebilecek başarısız bir insanın söylemi işte. yazık ya, iki gün sonra o da unutulacak ve yine yok olacak.
keske başarısıyla konuşulabilse..

edebiyat kimlere kalmış böyle hiç anlamıyorum.
Şişirilmiş edebiyatı artık para etmiyor demek. Kıyamam. iki memikto yalasın kendine gelir.
güncel Önemli Başlıklar