bugün

gidip türkiyenin en ücra köşelerinden, köyden erkek bulup evlenecem eli kız eline değmemiş olacak diyen
türk erkeklerinin ziyneyi karşısın da kendi zihniyetini bozmuş kızdır.
hakediyorsa alacak olan kızdır.

o erkek benim. gel bakayım alabilecek misin diye sormak isterim o kıza şimdi. * * *
şaka yapan kızdır.
öyle biri yok bilmesini istedim.
sahibinden 2. el degmemis erkek

97 model, hasarsizdir.
motor saglam.
kaporta yeni boyatildi.
arizasi yok, iq 75 falan.
paketinden yeni çıkmış bir şişme erkekle yetinecek kızdır.
çok rahat bulabilir, ancak fatmagülü seven tribine katlanır hesabı, o elemanın toyluğunu çekmeye hazır olmalıdır.
ONLARCA erkekle gezip dolaştıktan sonra,
Evlilik çağına geldiği vakitte ben el değmemiş erkek istiyorum diyen kızlara sesleniyorum;
OLMAYAN şEREFLE NAMUS ARANMAZ..
erkeği 16 yaşında kapması gereken kızdır. ama elinde tutabilmesi kendine kalmış.
cemil ipekci tafsiye edilir.
arayacağından değildir. misilleme yapıyordur misillemesini yediğim.
(bkz: Ne diyor lan bu kevaşe)
bulamayacak kızdır. boşuna aramasın. ülkemin bütün erkekleri orospu. kendini de saklamasın evleneceği kişiye çünkü sakladığın kişi her şeyi yaşamış biri olacak %99.
sevistim ama gibismedim ne diyonuz gençkızlar, seviselim mi dediğim kiz.
(bkz: yolla panpa)
Tüm tecrübesizliği ile bir odunu alıp yontmaya sabrı olan kızdır, allah yardımcısı olsun. Hayır sevişmemiş olanını araması gayet güzel de hiçbir kızla daha önce münasebeti olmamış adamın toyluğu boğar, sıkar.
Bir çocuk yuvasına gidip kapısında beklemesi tavsiye edilen kızdır.
ne zamanki böyle bir ifade normal karşılanır o zaman kadın erkek eşitliği sağlanmış olacaktır.
metropol kentlerde bunlardan çok sayıda bulunmaktadır.

(bkz: basit ve net)

(bkz: çok yalnızım)
Onun eli erkek değmemişse istesin he eli gözü götü başı değmişse hiç istemesin.
Türk kızlarını hangi katagoride incelediği merak edilen kadındır. Çünkü kriter onlarsa, kız olmuyor amk. Ben yırttım. Siz kendinizi düşünün.
bunu bir kıza söylesem büyük ihtimalle inanmayacaktır benim gibi birinin eline kız eli değmediğine.