bugün

80 lerin sonu 90 ların başında doğanların nedenini çok iyi anlayabileceği eylemdir.

allah kimseyi ergenlikle terbiye etmesin çok zor günlerdi.

"ha şimdi nez çıkacak, ha şimdi petek gelir" heyecanıyla beklerken bir de bakardınız mahsun kırmızıgül.

insanda ne iştah kalırdı, ne heves.

gerçekten zor zamanlardan geçtik.
göksel'in sabır klibini beklemektir.
ananı avradını. ben de bir tek ben yapıyordum bunları sanardım. viva vardı viva. viva olsun gala olsun mtv olsun dream olsun bizi bu günlere onlar getirdi. yeni duş almış bile olsan evde kimsenin olmayışı büyük lütuftu ve bu fırsat kaçmazdı. ardından da ''niye yaptım ki?'' pişmanlığı. ah o eski günler.
nez ve petek dinçöz'ü dört gözle beklersin ama senin şansına gider bülent ersoy çıkar. böyle kötü günlerdi işte!
siz dram görmemişsiniz lan

sene 2011 de cnbc'de bi spartacus çıksa da bir iki posta gitsem diye bekledim lan ben geceler boyu

işin acı tarafı ben o petek'li nez'li dönemlere de yetiştim , ulan hadi o zaman yokluk vardı , herkes aynıydı ses etmiyorduk

sene 2011 de bunu yaşamak nedir ey cemaat i müslimin ?

sizinki dramsa benim dramım nedir peki amk vicdanlara sesleniyorum.
(bkz: yeliz yeşilmen)
herkes en iyileri yazmış, kimse "bile"lerden söz etmemiş. "elektrik sinan" diye tanınan bbg karakterine rağmen, burcu güneş bile ehveni şerdi o zamanlarda. kınamayın a dostlar, ergendik, geçti... Ama o dönemde saplanıp kalanlar var, Allah toplumumuzu onlardan korusun. adam hala elinde peçete hareket eden bir şey olsa da... diye bekliyor.
damar şarkı çıkmasını bekleyen insandır.

peçete ise ağlamak için önlemdir.