bugün

iki traktor tezek atmaktan iyidir. bir el arabasi dedigin 5-6 kurektir.
aynı tezekle ısınıyorsanız önemli değil.
el arabası sorun değilde tezek taşınması kötü olmuş. tabi el arabasında kız taşınsa daha iyiymiş.

el arabasında kız taşırken dengeyi kaybedip kızla birlikte yere düşmeniz ve bu esnada yüz yüze gelmeniz çok daha romantik gibi duruyor.
2015 yılında hala okuluna ısınmak için tezek taşıyan ilkokul bebelerine şahit olduğumuz için çok da komşu kızının garipsemiyeceği olaydır.

utanması gereken taşıyan değil, bu çağda insanları tezekle ısınmaya mahkum edenlerdir. evet.

görsel
görsel
görsel
komşu kızı bir çevre mühendisi ise "arıtma çamuru mu o?" diye sorabilir.
boktan işler
boktan sebepler.
(bkz: kuklanın başlığında kukunun ıslanması)

şuan bu ibneye bu niyetle hallenenler vardır. zaman götü kolla kötü kuki.

biraz utanmanıza neden olur.
paragraflarca yazı okuyup gülmemek bu işte. sonra neden inci diye soruyorsunuz.
ne hanım evladıymışsın lan sen gerçi türkiye geneli senin gibi hanım evlatlarıyla dolu bir savaş çıksa kan görüp bayılan cinstensiniz.
başıma gelen muhtemel durumdur. bir gün aynen el arabasıyla aşık olduğum kıza rastladım. kız bana bi anlamlı baktı sanırsın gübreyi kendisi yapmış. nasıl utandım ama nasıl utandım neyse ya içim yandı şimdi nerden girdim ben bu konuya
ölmem mi beni daşlara vurun dedirten durumdur.
dua et 10 tane kızın arasında baban seni azarlamamış .
yazarken ağladığım 3-5 anımdan biridir. rabbim kimselere yaşatmasın. Görünce gözlerim nemlendi yine.
Gerçekten boktan bir hikaye. Yarıldım amk axjajsjajzjak.
ne kadar da araba sürebilen güçlü bir erkek.
beni kömür taşırken görmüştü yerin dibi oluyosun resmen.
Cahil değilse anlar organik tarım yaptığını, gelir yardım eder.
Aklima sefil bilo filmindeki sevgilisine tezek hediye etme sahnesini getirmistir.
gübreyi çıkaran kendiyse durum vahim.
bir sonraki aşama el sallamadır. Ee gördüyse selam vermeden geçmek olmaz, biz de böyle.