bugün

edecek başka muhabbetleri kalmadığındandır. saygı ile selamlıyoruz.
"kurban bayramında timsah kesmek" diye başlık açıp buna gülenlerin, uludağ sözlükle maytap geçmesidir.
(bkz: dinime küfreden müslüman olsa)
http://beta.eksisozluk.com/entry/31599612

bir de onlarınkine baksak sanırım kendileriyle maytap geçtiklerinin farkına varırlar.
Nutella ile beslenmeyi marjinallik zanneden beyinlerin maytabıdır. dikkate almayalım diyeceğim ancak ,hacı buralar liseli dolmuş
eski nesilin yeni nesille dalga geçmesini hatırlatan durum.

not: hangi başlığa el sallıyoruz. burada ekşi sözlük'teki abilerime, ablalarıma(özellikle size) selamlarımı yolluyorum.
Aslında haklılar ya bence çünkü hoş olmayan şekilde metin yazan yazar sayısı oldukça fazla.
hem uludağ hem ekşi sözlükte üyeliği olan yazarın, kendi yazdığı yazıyı referans göstermesi de olabilir.
haklılardır. bende bimli başlıklara yazı yazıyorum ki arada çükü alabileyim diye. yoksa yok amk.
http://beta.eksisozluk.com/entry/31602877
Tamam 10 numara olmasakta sanalda kimsenin 10 numara olduğu söylenemez. Herkesde ergen liseli bulunuyor. Yemişim ekşicisini samimi olmadıktan sonra çokda kuğul olsunlar. Amaann
siz bilirkişi misiniz ? siz uzman mısınız ? siz kimsiniz lan denilesi maytap geçmedir.
Hayır ne zannediyor bu bohem piçler kendilerini.

Tamam sözlüğün durumu çok iyi değil ama size ne ulan denilesi gelin güvey olmadır. Herkes kendi işine baksındır.
sonuna kadar haklılardır.
haklıdırlar. bim in çıkaracağı enerjii içecğeine isim önerileriymiş. her gün sol frame de görüyorum amk. yok bim n yaptıracağı camiye isim önerisi. ya he amk he.
Bunlar maytabı geçtikten sonra gülerken sandalyeden de düşerler. iki sözlük arasındaki tek fark Ekşi'nin yazar alım politikasıdır. Adamlar 2 sene bekledikten sonra kendilerine elit insanlar gibi göstermek durumunda kalıyorlar. Ayrıca Bim'li başlıkları ben de sevmiyorum. (Ne kadar 1-2'sine yazmış olsam da)
http://beta.eksisozluk.co...ye-dusen-bekaret--3671475
http://beta.eksisozluk.co...n-yemis-kilkurdu--3671655
Linkteki başlıklar gibi başlıkların bol olduğu sözlüğün söylediklerinin ciddiyete alınmamasıdır. Normal zekada olan bireyler şunu bilmelidirki sözlükler ilk yıllarında tabi daha düzgündür zira yazılacak bir çok konu vardı zaman içinde bunlar bitti neyin tanımını yazacaksınız kitap,cin,rende,testere,organ, jilet vs.vs zaman içinde yazılacak şeyler tükendi ve zamanla sözlük forum ortamına dönmüştür yada dönecektir ne yani sonsuza kadar tanım yapılamazki.
kendi halleri de içler acısı olan bir sözlüğün yazarlarının başka bir sözlükle dalga geçmesi olayıdır. son bir iki yılda istisnasız her sözlüğün kalitesi belirgin bir biçimde düştü. bu da popüler olmanın götürüsü oldu işte. ekşideki arkadaşların anlamadığı şey şu. uludağ sözlükle, inci sözlükle dalga geçmek kolay da, senin durumun nerelerde? ona da bir bakmak lazım tabi. özellikle yeni üye olmuş ekşicilerde çok var bu hava. çoğu da eski uludağ sözlük yazarıdır muhtemelen. eskiden olsa tvde yeni gördüğüm birisinin hakkında ne denmiş diye hemen ekşiye bakardım. politik bir mesele hakkında bilgi sahibi olmak için, medyada dile getirilmeyeni görebilmek için ekşide saatlerce takılırdım. çünkü bilirdim ki sağlam bir yoruma mutlaka rast gelicem. ama şimdi açın bakın, hürriyetin milliyetin haberlerinin altına yorum yazan insanlardan hiç bir farkı yok sözlüklerde yazanların. arada bir iyi yorum çıkarsa onlar da anlaşılmıyor zaten. o yazarlar da bir süre sonra yazmayı bırakıyor. kısacası artık hiç bir sözlük, öyle eskisi gibi adam akıllı yorumların, esprilerin, haberlerin paylaşıldığı bir yer değil ne yazık ki. yapılacak bir şey yok.
ekşicilerin ekşi suratlı olmasındadır.
onların siki daha mı kalın amk. ne yazıyolar. onlarda ücretsiz yazıyor bizde bence asıl maytap geçilmesi gereken onlar. amk ekşicilerin.
haklıdırlar ne uludağ sözlük ne de başka bir sözlük ekşi sözlük ile kıyaslanamaz. bunun sebebi uludağ sözlükteki kalitesiz yazarlar ve vasat başlıklardır. sözlük formatının ihlal edildiği durumları saymıyorum bile.
nahoştur. biz esprilerimizle onları yaramıyor muyuz?
Tabi onlar karpuz değiller esprilere yarılmıyorlar.
çekememe durumudur. biz ekşiyi tınlamazken onların bizle dalga geçme çabaları laf atmaları tamamen gereksiz uğraşlardır. bırakın da kendi çaplarında uğraşsın ekşiciler. Edit: tabi bunlar sözlükteki liseli başlıklarını onayladığımi göstermez. ayrıca kendi sözlüklerinin pek de farkı yoktur efendim. Edit-2: ekşiciler ve ekşi yakaları ekşilemeden geçmesin lütfen.
zall'ın biraz daha kalabalık olalım biraz daha para kazanayım diye her önüne geleni yazar yaparsa adamlar da bizimle maytap da geçer taşak da.