bugün

ekşi sözlük yine çökmüş sanırım, girilmiyor.
işte uludağ sözlüğün değerini anlayın. 7/24 yayında.
Çöktü buraya geldim.
sabah sabah yazarların uludağda fener maçını tartışmalarından kıllandıydım. bunlar bu saatte götünü yıkamaz.
Gözlerim seni arıyor neredesin eyy ekşiiii!! . Günlük rituelim bozuldu.
bize uludağ yeter.
Ekşi sözlüğü çökertmişler ıssıza.
iyi olmuş. Milleti yıllarca yazar yapacağız diye bekletiyorlar.*
ben şu anda ekşi deyim ve çalışıyor, ancak batacaksa batsın bizde itekleyelim daha çabuk batsın sonra da uludağ batsın.
geceden beri çöküktür. bende saatlerdir açılmıyor. sürekli "sayfa yükleniyor, lütfen bekleyiniz" deyip yüklenmiyor. umarım komple yok olmuştur. buradan devam ederiz.
söylenene göre polis baskını yemiş, sabah erken saatlerde..
halen tıkır tıkır çalışıyor..
adblocku kapatan giriyormuş ama ekşi için de adblocku kapatamam kimse kusura bakmasın. linux üzerinden firefoxla giriş sağladım.
biz de "128 milyar dolar nerede?" diyorduk. buradaymış.
adblock çalışıyor.

ublock origin , son versiyon firefox koçlar gibi bağlanıyor.
Şu durum muhalefetin durumunu özetlemektedir. şöyle ki: Muhalefet bekliyor ki akp çöksün, oradan ayrılanlar da bize gelsin. Yani armut piş ağzıma düş. Yeni bir söylem, icraat yok. Ancak maraton koşusunda 2. iken 1. koşucunun düşmesini beklersin. O düşse de birinci olsam. Halbuki senin depara kalkman ve tüm gücünle birincilik ipini göğüslemendir asıl olay.

Uludağ sözlük de ekşi sözlük çöktüğünde mecburen gelinecek bir platform olmamalı. Kendini geliştirmeli.
Ulan bir yıldır ekşideyim hala çaylak modda uludağda öyle değil 11yildir burdayim.
Bir uludağ sözlüğün çökmesi değildir.