bugün

merak ettiğim ve üye olsam mı dediğim sözlüktür..
https://eksisozluk.com/ar...-vs-ozer-hurmaci--2159239 *
vizyonsuz ve taraflı yazarları ile meşhurdur.
Her tipten insanı bulamayacağınız bi mekan. Kaliteli mi? Evet, fazlasıyla hem de. Ama gel gör ki yönetimin ortamı bu kadar entel, aşırı kaliteli,ciddi yazan yazarlarla doldurması çoğu yazarı sıkmış durumda. Herkeste bi profesör havası var.
çaylak onay sırasında 18.000 küsürlerde olduğum sözlük, 22.000 lerden geldik boru değil.
çaylaklık sırası 23000 lerdedir. birde hergün azalacağına, artmaya başlayınca, oradaki hesabı kapatıp buraya geldim.
tek taraflı, dogmatik sözde bilgi kaynağı.
canınızın istediğini söyleyebildiğiniz ve başınıza bir şey gelmeyen sözlük.
bir sözlüktür.

üyeliği olanlar mesaj atabilir mi? satın felan almak için deil bişe sorcam.
kurucusu hemşerim olan kutsal, bilgi kaynağı.
Duyarsız insanlarla doludur. Nutella'nın sahibi ferrero ölmüş bunların umurumda değil amk. Vefasız ipneler. Kaşık kaşık yerken iyiydi.
Sevdiğim sözlük. Eski başlıkları,entry'leri güzeldir. 2012'den sonra çok bozdu.
Yıllardır okuduğum, favori birkac yazarimin olduğu, okurken hala zevk alabildigim ve birşeyler öğrenebildiğim sosyal mecra.
adını sol frame'de görünce öldü sandığım.
bir sene önce "amına koyim napıyorum ben bu saçma salak yerde" diyerek bir anlık kararla terkettiğim, nedense bir özleme sonucu geri döndüğüm sözlüğüm. hiçbir şeyin değişmemiş olduğunu görmek üzdü yalnızca biraz.
entrylere baktığım kadarıyla allah'a küfredilen ve bu küfürler moderasyon tarafından silinmeyen orospu çocuğu yuvası. o küfrü edenler orospu çocuğuysa silmeyenler de adidir.
insanların dinlerine ve inançlarına ifade özgürlüğü adı altında hakaret ve küfürler edilen, en basit siyasi bir olaya dahi objektif yaklaşılamayan, trolle dolu sözlük. Bilgi yuvası olduğu kadar bu özelliklerini de göz önünde bulundurun derim.
göte mi geldi yoksa sadece bende mi var bu problem merak ediyorum. girdiğimde şu yazıyla karşılayan site.

" büyük başarısızlıklar sözkonusu
merhaba. ekşi sözlük'te bizim test etmeyi unuttuğumuz ya da biliyor olsak bile düzeltmeye vakit ayıramadığımız bir şey yapmayı başardınız. bu yaşadığınız problemi kenara köşeye kaydettik ve ilgileneceğiz. bu arada siz ana sayfaya dönerseniz oradan hiçbir şey olmamış gibi devam etmeyi deneyebilirisiniz. eğer ana sayfa da yamulduysa sıçtık. çaktırmayın. "
Göte gelen sitedir.
gote gelen site evet. o sebeple buraya gelip bir account actim. burasida hareketli maasallah. uyelik hep acikmi admin kardes.
sabah sabah böyle bir hata vermiş sözlüktür, başardınız felan deyip taşşak geçiyor ama bence kendileriyle taşşak geçseler daha iyi olacak.

görsel
daha önce de pek çok kez verdiği hatayı yeniden veren site. bence bu hata, bu adamların yataktan kalkmadıkları gün ortaya çıkıyor. biri serveri açmamış. akşamdan kalmalar ya da daha yapıkredi binasını açan olmamış. hava malum.
adamların hatası bile değişik.
bi uludağ değildir.
sedat dükkanı kapamış beyler, bu soğukta dışarda kaldık amk.
2001 yılından beri çeşitli dönemlerde 3 kez yazar olup kovulduğum sözlük.onlar mı arsız ben mi bilemedim arkadaş.