bugün

eksileyenlerin puştluğundan kaynaklanan durum da denile bilir buna. Ama bu küfür olur. Bu yüzden, tanım: eksi oylanmaktır.
Bazen iç burkandır.
bazen de doğruları söylediğiniz içindir.
her entry'de yaşanması muhtemel durumdur.

entry'sinin ilk iki kelimesi okunarak eksilenenler ve şahsına özel eksilenenler olarak ikiye ayrılabilir.
suçum neydi dedirtir.
şahsen benim umrumda olmayan durum. toplum tarafından beğenilme kaygısı neden? toplum seni ötekileştirdiği için fikirlerimi açıkça beyan edemeyeceksem, bir şeyler eksik demektir.

örnek teşkil edecek olursak. durakta lolipop yalayan mini etekli kız mevzusunu (bkz: durakta lolipop yalayan mini etekli kız) esprili bir dil ile hicvettim. ama kızlar mini etek giyecek diye hunharca yaz ayını bekleyen abazanlar tarafından eksilendim. efendim, şahsen bu bana koymadı lakin birşeyler düz mantık işliyor bu platformda. başta da belirttiğim gibi sadece örnek teşkil amacı ile belirttim bunu.

daha geniş ele almak gerekirse, esprili bir şekilde bu noktaya değindiğimi belirttim. neden sen bana ağzın köpürerek saldırırsın? sen benim nerede yaşadığımı nereden biliyorsun? önceki entrylerime bakarsan trollük peşinde olmadığım gayet ortadadır. ki banane amk dersen ön yargı yaparsın bu seferde.

sözün özü; fikirlerim farklı olsa da beni yargılamak sana düşmek güzel arkadaşım. sen beni burada yazdığım iki üç satırdan ibaret tanıyorsun. istiyorsan takibe alır her bir entrymi eksileyebilirsin. emin ol ki sen eksiledikçe ben daha bir gururlanırım ki herkes gibi monotonlaşmadığım için.
Artılandığımda ne kadar güldürdüğümü, eksilendiğimde ne kadar tesirli konuştuğumu anlarım.
Kendi nickimin altında açılan başlığa yazdığım her entry için beni eksileyen yazarıma buradan sevgiler..
eleştirilmenin de doğru yolda olduğunuzu göstermesi açısından güzel bir durumdur. demek ki kapak yerine oturmuş. her zaman için geçerli değil tabii bu öngörü.
+ kaygısına düşmeden istediğini rahat rahat yazmak demektir.
ne kadar eksileniyosan o kadar iyi entry giriyosun demektir.
Gerçekleştikten sonra yazanı orgazm noktasına iten hede.
Sebebini bir türlü çözemediğim eylem.
seri eksileyen arkadaşların derdi ateist olmam mı yoksa milliyetçi olmam mı?
doğal bir uygulamadır. yazdıklarınızı beğenenler kadar beğenmeyenlerin olması normaldir. zaten dünyayı güzelleştiren saygı çerçevesi içerisinde farklı düşünmektir.
En azından okunduğunu, yazdıklarının birine veya birilerine ulaşabildiğini gösterir ki bu da iyi bir şeydir.
Eksileyenlerinde kimliği açık olsa aslında dostumuzu düsmanımızı bilsek iyi olur.
keyifli bir hadise.
(bkz: beni eksileyenler nedenini açıklayabilir mi)

kasıtlı yapılanı hoş değildir.
görsel
Insanın içini bir hoş eder. Oyş.
Bazı entrylerimde anlamlandıramadığım negatif yönlü oylama.
(bkz: görüşleri çokda sikimde)
takan var mı ki. ben bakmam bile kaç eksi almışım diye . gerek sözlükte gerek gerçek hayatımda düşüncelerim kabul görmeyebilir normal böyle şeyler. kısaca sallamadığım durum.
bazen şuursuz futbol fanatiklerinin girişimidir. zerre iplemeyiniz.
Beni de üzüyor. Bu kadar ezikle aynı ortamda olduğum için. Sen iki kelam edeme git eksi ver. Allahım bu ne acziyet.