bugün

Sık rastlanılan bir durumdur.Bazen eksi oy almak gerçekten gurur vericidir.

Gün gibi ortada olan gerçekleri yazmışsınızdır ve zaten eksi oyları beklemektesinizdir.Hatta sitede kimlerin olduğuna baktıktan sonra ardarda kaç tane eksi oy alacagınızı da tahmin edebilirsiniz.seri eksi oylar gelir ve ''evet, birilerine dokunacak hakikatleri yazmışım'' dersiniz, gurur duyarsınız.

Tabiki zamanla eksi oy alan entry'nize artı oylar gelmeye başlar ama onlar eksi oylar gibi seri değillerdir ve sitede kimler olduğuna bakarak kaç tane artı oy alacagınızı bilemezsiniz.zaten amaç artı oy almak ta değildir.seri eksi oy veren sözlükteki cenahın tepkisini görmüşseniz, doğru şeyler yazıyorsunuz ve gurur duyabilirsiniz demektir.
bir tane bıyıklı var hani, dergilere kapak oldu, penguendi, fildi, kediydi hepsi oldu falan. sonra gitti dava açtı sağa sola. "karikatür abartma sanatı olsa da ben anlamam, tiz kelleleri vurula" diye çığırdı etrafta hani. hah, işte onu tanımladığın zaman, bir çok eksi oy geleceğini biliyorsun ya hani. hani, kraldan çok kralcı bir ton yalakası var ya sözlükte de. işte o zaman eksi oy aldığında, insanın göğüs kafesi bir huzurla, gururla doluyor bak. diyorsun ki, doğru şeyler yazmışım ki dalkavuklara batmış, içlerinden çıkaramamışlar. e napsın onlar da gariplerim "ıyyyy iğrenç" e sığınmışlar.

tanımlardan tanım beğen ki, entry tanım içermiyor diye gammazlamaya yüzün tutmasın;
- belli başlı kişiler ve kurumlar hakkında girilen entrylere verilen eksi oyları artı oylara yeğlemektir.
- entry eksi oy aldıkça, mesajın yerine gittiğini anlamaktır.
- oy pusulasında ampule mührü basmaktan beyinlerindeki ampulü söndürmüş olan zatların verdiği eksi oylardan gocunmamaktır.

budur evet.
(bkz: eksi vermeselerdi kendimden şüphe ederdim)
eksi oy manyağı yaparım felsefesi ile hareket eden yazar grubunun yaşattığı duygudur.
yobazcanlara verilen ayarın yüzde verdiği tebessüm ile sÂdece eksi oy verebildiklerini görüp karınlarındaki gazın boyutu üzerinde sağlam kanıya varmanın verdiği haz ile oluşan bir gururdur.
her önüne gelen yazarın oy verebilmesinden kaynaklanan durum. Allah ın egoisti fıstık gibi entrye basar eksiyi. Ama siz anlamışsınızdır mesaj gideceği yere ulaşmıştır.
taşı gediğine koymuşum diye sevinmektir özü.
"benim doğrularım lan bunlar" diyebilmektir.
cumhuriyet, laik devlet düşmanları ve bölücü teröristlerden geldiği zaman allah'ın beni de bunlar gibi eksik yaratmadığı için sadece gurur duyulmaz aynı zamanda yaradana şükür edilir.
bize hücum etti cahil sürüsü,
artık kesselerde beni kar bana.
(#1431132)
(bkz: pkk nın fuhus batagi/#1411991)
doğru söylediğine inanıyor ama insanlar tarafından anlaşılmadığını veya yanlış anlaşıldığını düşünüyorsan, eksi entry ile gurur duyabilirsin. düşüncelerini söylemişsindir eyyama girmeden gerisi önemli değildir. elbet bir onuncu köy vardır diye düşünürsün. bu sadece sözlük ortamlarında değil, gerçek hayatta da böyledir.
(bkz: eksi oy istiyorum)
oldukça doğru bir yargıdır. ee ne demişler "bir ortamda herkes düşünceme katılırsa, düşüncemin doğruluğundan şüphe duyarım.".
gururlanabilirsiniz; çünkü farkedilmişsinizdir
göte göt liboşa totoş dediniz diye eksilenince olur.
güncel Önemli Başlıklar