bugün

(bkz: Ramsey fiyatlandırma)
büyüseydi yansırdı. saygılar.
(bkz: çalıyor ama çalışıyor) zihniyetinin kılıf uydurma sanatına örnek cümle.

kılıf uyduruyorsun ama hala yansımıyor be gülüm. salaklığına yan.
büyüyüor ama halkın içinde büyüyor, şeklinde özetlenen durum.

ekonomi henüz ereksiyon olmamış bi penis gibidir türkiye'de. halkın içine girince büyümektedir efendim. şu anda da olan budur.
şişkodur.
gün boyu evde oturuyor olabilir. nasıl yansısın oğlum sana?
Kişi birazda kendini sorgulamali.
balon buyumedır belırlı bır kesım buyuyor. halkın gelırı degıl gıderı artıyor, bir işletmenin buyumesı kar payıdır, ben işletmemdekı mesaileri artırıp üretimi fazlalaştırırsam ve elımdekı urununde pazarlamasını yaparken, calısanların maaşlarını dusurusem hersene daha fazla buyuyen bır şirker olurum.
türk toplumunda bolca bulunan akepe şakşakçısı insan tipi...tipini sikeyim.
(bkz: sana kabaran bir şey var)
hükümet değnekçiliği olayıdır.
ekonomi yeterli büyüklüğe ve sertliğe ulaştığında, vatandaş olarak üstüne oturtulmaktan korkan kişi söylemidir. haklı bir serzeniştir.
(bkz: ekonominin büyüdükçe bize girmesi)
(bkz: ekonomik büyümenin yanlış anlaşılması)
hortum yapmayıp, alnının teriyle sadece hakkı olan helal parayı kazanmaya çalışan kişidir.
nasıl büyümüyo amk. her yıl 30-40 tl zam geliyo ya asgari ücrete daha ne büyüyecek abisi.
rosava'nın hortlatmak için yırtındığı konularından biridir. yapma yavrucum fikirlerin eskidi artık en az senin kadar kabul et. hortlatmak için kasma bu kadar.
çalışmayan ve üretmeyen kişilerin ekonomik büyümeden pay alması elbette beklenmez.
makatında sıkıntı olmayan kişidir. yoksa hissetmemek mümkün değil. boru gibi girdi zamlarla.
yazar burada zamlardaki büyümeyi ekonominin büyümesi olarak algılamıştır...
zira ne ürettiğimizi görememiştir. çinden sonra dünyanın ikinci ülkesiymişiz la...
kendini dünyanın merkezi sanan insan evladı.
sana yansıması için büyümüyor zaten diye tavsiye verilmesi gereken kişidir.
(bkz: ben)
69.999.999'dur.
(bkz: koltuk patatesi)
görsel
halktan biridir. büyüme üst kesime yansımaktadır. üst kesimin ekonomisi büyüdükçe halkın ekonomisi daralmaktadır.
maaşına yapılan zam elektrik, su, doğalgaz, benzin gibi ihtiyaçlara yapılan zammın yarısı olan kişidir. milletvekili maaşım yetmiyor, o yüzden ticarete atıldım diyip oğluna gemicik alan şerefsizlerden değildir.
biz küçüldüğümüz için ekonominin büyüdüğünü sanmak.