bugün

yılbaşından sonra 1.5 olacaktır veya 50 gramını hüüp diye çekeceklerdir, rahat olun siz.
A101 lerde olmayan durumdur. A101 de ekmek 70 kuruştur.
Kemalikler bunu nasıl açıklayacak acaba.
kaç gram ekmeğin fiyatıdır merak ettim, peki ramazan pidesi kaç tl, hala golf topu pingpon topu ile enflasyon hesaplanıyor mu? merakımdan soruyorum. en çok kullanılan umumi helalar (otogardakiler) 1,5 tl olmuş kesin reise komplo var. tammam.
ekmek hala 1 tl ama gramı aynı kalmıyor sürekli düşürerek gizli zam yapıyorlar. aynı 1 liralık tadım çekirdeklerde olduğu gibi. eskiden bir paketi 2 kişi zor bitirirdi şimdi aynı paket bir kişiye zor yetiyor.
değiştiremeyeceksiniz! bu millet yemeyecek ortaya attığınız yemleri. bu millet uyandı, bu millet dimdik ayakta. bu millet sonsuza kadar 1 liralık ekmek alacak. eyy faiz lobisi sen kimsin ya!

edit: eksileyenler fedocu vadan hainleri
bir ay içinde bunların hepsi değişecek.
her şey çok güzel, ekmek ise 2 TL olacak.
Ekmek 1tl ama 500g değil 1tl ye 250 gram ekmek alıyorsunuz.
bizim burada 75 kuruştur. nah değiştiririz. değiştireni silkelesinler. lobici tarım erbaplarından da kurtaracaz sektörü. bu doların yükselmesi bence güzel bir yem, istenmeyen tüyleri yavaş yavaş alıyoruz.
poğaçaya döndü de ondan.
belki söveceksiniz ama ekmek fiyatı artsın. türkiyedeki ekmek israfının mali boyutu 4.5 milyar tl yi buldu.

bu insanlar ekmek israf etmemeyi öğrenemeyecek başka türlü.
Bim'de bile 1.35 bu neyin kafası???
öğhonomi çoh eyiiğ diye haykırışa sebep olan durum. hay maaşallah!