bugün

görsel

yıllardır burada yazıyoruz kendi başınıza bir şey gelmesini beklemeyin sürü halinde hareket etmeyin diye. empati kurmayı öğrenin biraz böyle böyle aferin.
yazar burada aklım yetmedi, gözüm yemedi, götüm kesmedi demeye çalışıyor.

maaşlar mı gecikti yoksa ufak bir aydınlanma kırıntısı mı bilinmez.

ee, yetmez ama evet gari.
yine eksilenmiş hadisedir.

bunun neyini eksilediniz mk, ben de az önce vazgeçtim başlık olarak açacaktım laykları az görünce vazgeçtim.
görsel

not: uuser' in samimi olmasını umuyorum. sonuçta akp' den kopmuş bir kıl, bir kıldır.
(bkz: batan gemiyi ilk önce fareler terkeder)
Yok arkadaşının hakkı yenmişte, bilmemneymiş... Ulan o bahsettiğin muhabbetler her gün oluyor AKP türkiyesinde. Feto culara sınav soruları servis edilirken başta AKP yok muydu? Yada herkesin giydiği dona kadar bilen rte bundan haberdar değilmiydi?
Adam kayırma, adaletsislik, üçkağıtçılık.... Bütün bunlar AKP yi AKP yapan temel taşlar. O yüzden sanki ilk defa görüyormuşsun ayaklarını geçeceksin.
Ben zamanında ne dedim, en ufak bir şeyde rte nin en büyük düşmanı bugün Götünü yalayanlar olacak dedim... Film başlıyor işte.
Seçim önü zam istedi galiba, nah alırsın dediler.
allah allah adam 15 senedir bizim söylediklerimizi yeni fark etmiş günaydın ehl i bilmem ne günaydın.
bastım eksini hayrını gör.
Siyasi tercihi herkesin saygı duymak lazım. Akp nin il yönetimi bize de kelek yaptı. 2 senedir süründüyorlar paramızı vermiyorlar. Napak biz de mi dönek gardaş? Yok. Öyle yağma yok. Yemin etmişiz. O yönetimde 50 adam var. Onlarla birlikte Sekterinden masasına kadar hepsi gidecek oradan hepsi. Dişe diş. Kana kan. El-müntekıym. El-intikam.

(bkz: gününü göreceksin)
(bkz: oldkafakoparanus dedeme söyledim)
Ehli hakikat i bu davranışından ötürü şiddetle kınıyorum, evet bak şimdi yavrucum söylediğin şeylerin doğru olması kuvvetle ihtimaldir çünkü bu tip olayları pek çok yerden duyuyoruz ama bunları yapan reis değil ki, reisin bu işlerden haberi olsa emin ol ki o rüşvet yiyen ve adam kayıran haramilerin totosundan kan alır, evet sonuç olarak böyle münferit olaylar üzerinden reise ve kutlu davasına, kutlu davamıza zarar vermeyin, reis Başkan olup tek adam olunca devlet bürokrasisini hizaya çekip bu işleri düzeltecek kimse şüphe etmesin.
kardeş camilerini ahır yaptılar bir daha düşün istersen.

başörtülü bacılarını üzdüler.

bütün davanı bir çırpıda hiç ediyorsun, sancağınızı gene erdoğan taşır. bence oyunu gene ona ver.

ver ki sizsiz kazanalım. sonra bizimde dedelerimiz devirdi erdoğanı diye gezmesinler ortalıkta.
Orospunun tövbesi yaragi görene kadardir.
çok yakın çevreden değilsen chpliden farksızsın akepenin gözünde.o yüzden yol yakınken dönme durumu.sittin sene bekleyecek haliniz yok sonuçta.