bugün

dengesizdir iticidir ama seviyordur vatanını vesselam.
AKPli, Millet Vekili, AB Bakanı Ve Baş Müzakereci. Kısaca gereksiz şahsiyet.

Edit: Tabi o zamanlar bakara makara bilmiyoruz. *
hani liselerde sınıfın racon kesen kabadayı elemanı vardır ya * işte o liselinin yanında bir yaveri vardır sürekli bu herifi yağlar... heh.. o adamdır kendisi.
doğumda beyni bağışlanmıştır... Allah razı olsun...
gün gelecek halkın karşısında hesap verecek inşaallah...yakındır.
(bkz: göt kılı diyen teyzenin çocuğu) bence kesin akrabalık var.
e.b.: "Başbakanım ne isterse ben onu yaparım. (Genel Merkez'de gel camları sil) derse ben camları silerim."
işte ileri demokrasi, işte özgür irade. tebrik ediyoruz.
http://www.cumhuriyet.com...mp;kn=6&ka=4&kb=6
Attığı twitlerde (bkz: 1) (bkz: 2) duran adam'dan rahatsızlığını dile getirip milletin bireysel özgürlüklerini daha da arttıracaklarını söyleyen, bireysel özgürlük derken neyi kastettiğini anlayamadığım bir garip bakan.

(bkz: özgürlük vaat edip özgürlük düşmanına dönüşmek)
akıllara zarar bir basın duyurusu yapmış: bazı bölümler:

"Türkiye muz cumhuriyeti değildir."

"Türkiye’de şu anda Avrupa’nın en reformcu ve güçlü Hükümeti ve dünyanın en karizmatik, en güçlü liderlerinden biri işbaşındadır. Eğer dertleri buysa hiç kusura bakmasınlar. Tayyip Erdoğan’ın liderliği altında eziliyor olmak bu ezikliği yaşayanların sorunudur."

http://www.abgs.gov.tr/index.php?p=49004&l=1

Bir de bunu ingilizce yayınlamışlar; turkey is not a banana republic falan diyo... bu adam avrupa birliği bakanı la bi de. ulan hepiniz aynı kafa olmak zorunda mısınız? avrupa birliği'ne bakan adam bari avrupa kafasına uygun olsun lan!
türkiye için avrupa birliği kalmadığına göre ne iş yapacak merak etmekteyim.
yatıp kalkıp evladım olmadığına dua etmesi gereken kişi.
karpuzcu.
AB bakanı gibi komik bir görevi olan siyasetçi.
başbakan'ın 'ab'nin kararını tanımıyoruz' çıkışından sonra makamının meşruluğu kalmamıştır.
bu yüzden işsiz kaldığını anlamış olacak ki boş boş oturmak yerine hala popülizm ve yönlendirme peşinde:

"Dolmabahçe Camisi'ne girilmesi bile provokasyon çabasının bir parçasıydı."

http://www.hurriyet.com.tr/planet/23553757.asp
azalarak bitmesini dilediğim kişilerden.

tarih seni kötü bile yazmayacak;
tarih seni ve senin gibileri yazmayacak bağış.
siz aslında yoksunuz, hiç olmadınız.

çocuklarınıza acıyorum.
ajda pekkan'ın canını vermek istediği bakan.
3 temmuz süreci ile ilgili büyük sıçmıştır. fenerbahçe'liler olarak kendisine bu ifşa için teşekkürlerimizi iletiriz.
Allah'ın sopası yoktur! Nokta.

Mehmet Ali Aydınlar da artık bir açıklama yapar pek yakında. umuyoruz.
günlük politikayla ilgilenmem, taraf değilim ama türkiye söz konusu olunca iş değişir.
egemen bağış, Merkel e öyle bir laf söylemiş ki bravo dedirtti çünkü söylediği lafın arkası dolu.
"Merkel de Sarkozy gibi balık tutmak istemiyorsa hesabını iyi yapsın" demiş.
kaynak: hürriyet gazetesi.

türk halkı bir tepki gösterdi diye müzakere başlığı mı engellenirmiş gerçi almanlar alışık değil onlar sadece işe gidip gelen insanlar, bir kere de alman halkının bir tepkisini görmedik.
avrupa birliği bakanı olduğu halde avrupa ile ilişkilleri berbat olan bakan. Bu nasıl iştir?

Her önüne geleni azarlasa anca. Tamam, adamlar bazen saçma sapan şeyler söyleyip abartıya kaçıyolar ama sokak jargonu kullanmak zorunda da değilsin be adam.
nereden nereye. . .

görsel
iddiasına göre;
türkiye'nin ab ye alınmasına engel olan sarkozy türkiye tarafından iktidardan edilmiştir.
türkiye o kadar güçlü bir ülke ki, gerekirse merkel'inde iktidarına son verebilir.

ne diyem. peki madem.
menopoza girmiş avrupalı bir kadına git balık tut diyerek ne kadar medeni olduğunu göstermiş ab bakanıdır. eleştirilmesini anlayamıyorum.
görsel
(bkz: clown)
kendisine dünyanın türkiyeye en uzak noktasında sağlıklı bir yaşam dilemek istediğim insan.

sözde bakan.