bugün

Yahudilerden ödül alsaydı veya bop'u onaylasaydı o da sik sallardı patronlarının karşısında.

Edit: Fes başıma, başlık başıma..
Bugün Erdoğan'sa Amerika'da kendisiyle muhatap olacak herhangi bir yetkili bulamıyor.
aynı şekilde abd'ye ne notası veriyoruz müzik notası mı diyerek cahil ve tasmalı amerikan aşığı rte'nin demecini de akıllara getirmiştir.

ve Amerikan askerinin evlerine sağ salim dönmesi için dua ediyorum dediği de hala hatırlarımızda.
laikçi çomarların gururlarına yediremediği hadiselerin yaşandığı zmaan dilimi.
Ya ya, nezaket gösterenin, nazik olanın i.ne olarak yorumlandığı memlekette artık normal karşılanan alay konusu sözler bunlar.
Sarılacak başka mevzunuz da yok a ülkenin yelloz evlatları! Hadi Ecevit nezaketinden durmuş iyi de, senin arkasına saklanıp ölmüşü vurmaya çalıştığın kim? Blowjob uzmanı başkan eskisi, yedirirsin belli!
ecevit bop planı çerçevesinde abd komplosuyla iktidardan düşürülmüş yurtsever, saygın, bağımsızlıkçı ve ilerici bir liderdi.

peki, yanağından makas alınmasından öte şeyler yapan, bop eşbaşkanı olduğuyla övünen ve şimdi ise abd karşısında araya bir iş kadınını ve dışişleri bakanını sokup obama ile görüşme dileyen bir lider için ne dersiniz ?

esas duruşu kim gösteriyor ?
Esas duruş mu? Askerlik yapmayanlar nasıl da belli.
sen önce askerden kaçmayıp askerliğini yap gel, sonra esas duruş neymiş tartışalım.
(bkz: beyzbol sopası)
memleketin tarihinde uğradığı en büyük hakaret bu bence.
rahmetli ecevit, yine rahmetli erbakan'la bir olup dünyaya kafa tutmuşlardı (bkz: kıbrıs barış harekatı) tabi sizin yaşınız tutmaz, akpli babalariniz da anlatmaz bunları size.

herşeyi geçtim, bu seferki abd ziyaretindeki düştüğü durum, beni bile incitti lan! havaalanı müdür yardımcısı tarafından karşılanmak nedir amk? abd dışişlerinden bir memur bari geleydi, o bile fazla denmiş. obamaylan görüşçek görüşmücek lafları zaten rezilligin zirve noktası. nasıl bu kadar ezik oldu bu milletin yöneticileri, ne ara oldu bütün bu sünepelik anlayamadım.

neyse, eco dandik, reco kahraman dünya lideri.
(bkz: obama'nın rte'yle telefonda konuşurken tuttuğu beyzbol sopası)

bazı arkadaşlar da bahsetmişler.

kesinlikle katılıyorum, bu ülkenin tarihindeki aldığı en ağır mesajdır.

ama dönem sizin döneminiz. bu dönem geçince başkaları da bunları hergün hatırlatacak merak etmeyin.
Ecevit'in Kıbrıs fatihi olduğu; Apo'yu yakalayıp, (rte tekrar canlandırana kadar) pkk'yı bitme noktasına getirdiği gerçeğini değiştirmeyen bir iftiradır.
Ey götveren akitler bari dişinize göre bir rakip seçin de durduk yere kendinize sövdürmeyin!
Sen Kıbrıs'ı düşmandan sök al bu millete geri ver sonra beyinsizin teki çıksın senin arkandan bık bık laf söylesin, ulan kurduğum partiye böyle mal adamlar oy verse istifa ederim amk.
Kişisel çıkarı için Hiç kimsenin dizinin dibinde oturmamış, bağımsız bir başbakana sahip olduğumuz günlerdir.

görsel
sıçtılar ya amerika´ya karşı, zerrab merrab, gacır gucur gircek ya bunlara, ve bunların beyinsiz trollerine, adamın aldığı parayı hakedecek bi başlıklar açması lazım.

bu da onlardan biri işte.
rte düşmanlarını kudurtan gerçek.
kemalistlerin özlemle beklediği yıllar. ahahahs.
görsel

Bu fotoğraftan gocunmayan ak köpeklerin gündem değiştirme çabası.
Adam eskiden eli beyzbol sopalı bir şekilde Erdoğan'la görüşüyordu. Artık randevu bile vermiyor. Bazı kancıklar hala Ecevit'ten bahsediyor.
(bkz: Klasik akpli eğlencesi)
Vay be demek öyle olmuş.
ecevit hiç değilse beyaz saraya girebiliyordu
adamı hava alanında 10 başı karşılamış.
https://galeri14.uludagso...erdigi-gunler_1016475.jpg
Solcuların özlemle beklediği andığı günlerdir.
(bkz: tayyibin Robert pearsondan icazet dilendiği günler)
israil lobisini arkasına almadığındandır.
tayyip durumun farkında olmadığından esas duruşta değildir. imamhatipte amerika filan anlatılmadığından belki de. ama Robert bir amerikan lisesidir ve merhum Karaoğlan ora mezunudur.
şehirlerimizin savaş alanına dönmediği, itin köpeğin şehirlerimizi topa tutamadığı, kara kuvvetleri komutanımız "höt" deyince hafız esat'ın teröristbaşını kapının önüne koyduğu, aralarında tarihi düşmanlarımızın da bulunduğu, teröristbaşının sığınmak istediği hiçbir ülkenin onu kabul etmeye cesaret edemediği günlerdi.

askerimizin başına kimin döneminde çuval geçirildiğini de unutmuş değiliz.

askerinin başına çuval geçirildiği halde gıkını çıkaramayan çifte yahudi madalyalı şahıs şöyle durmuş, böyle poz yapmış! böyle gösterileri ancak adına "yandaş" denilen mal sürüsü önemser.

ecevit'e gelince... kendisi sokak iti değil kibar adamdı ve bir devlet adamıydı. oturması, konuşması sokak itlerine fazla "monşer" gelebilir ama destekledikleriniz bir türbeye bile sahip çıkamazken o monşer dediğiniz adam kıbrıs'a sahip çıktı.

şimdi siktirin hangi kahvehanede takılıyorsanız oraya gidin gidinin sokak köpekleri...