bugün

(#16787752) Şu entrisiyle an itibariyle Türkçeyi iyice katletmiştir. Ne dediğini anlayan varsa beri gelsin.

(bkz: cin olmadan çarpmaya kalkmak)
ya ağır cahil ya da sözlükle acaip taşak geçiyor.

cahilse sike bile takmaya gerek yok, taşak geçiyorsa güler geçerim.

şimdilik gülüp geçiyorum.

uludağ sözlük' e 5393230580235021 tane örneği gelmiş geçmiş gaplamalardan bir tanesi daha!
aşırı din'in insanlara ne gibi zarar verdiğini gösteren ibretlik kişi.

mantık ve aklın önüne engel çekmeye çalışanlardan.

sırf inancı kare'ye kare deme diye kareyi gördüğü halde kare diyemeyecek yazar.

dünya tarihine damgasını vurmuş ulusuna hizmet etmiş büyük insanlara, afyonlaşmış beyniyle dem vuran yazar.

sormazlar mı adama ? sen kimsin nesin ? senin ve dünya görüşünün ne gibi uluslararası ödülü ve başarısı var ? diye
gerçek müslümanlığı akp'ye oy vermek olarak gören yazardır. (#16787556)
farklı görüşlere değer vermeyen yazardır. (#16787752)
akp ye oy veren herkesi dinci sanan yurdum safı.
yazar diyecem ama kapı açıkken girdiği belli.
fazla sürmez silinmesi.
entry girerken başında cemaatçilerin beklediğini düşündüğüm yazar.

edit: kendini adam sanan yazarımsıdır.
din toplumların afyonudur sözünü bana anımsatan yazar.

yazık..
insan değil la bu!!
(#17024893) insanlara kafir demek bu kadar kolay mı diye yüzüne haykırmak istediğim yazarımsı.
başka bir arap milliyetçisinin teki.
öbür tarafta cayır cayır yanacak olan yazar. öbür tarafta o küfür edip dinsiz dediği içki içen kesimden daha fazla yanık şekilde epey zaman sonra cenneti görecektir. inanmıyorsa açsın kur'anı okusun bi kere diyecem de cehaleti, kibri ve kendini allah sanan tavırları buna da izin vermeyecek düşünmesini engellediği gibi. tez zamanda diğer tarafı boylayıp dediklerimi doğrulamasını istediğim yazarımsı.
''insan değil bu , insan değil bu '' şeklinde sürekli şikayet edilen yazar.

aşırı dinin insana neler yapabileceğinin ibretidir lan bu.
rte'ye recep tayyip erdoğan han demiş yazar kişisidir. rte tamam da han ne oluyor, imparatorluk mu sandı acaba?
öm den yazdığı üzere adam ciddi arap seviyor. vardır bir kerameti deyip bırakıyoruz kendi haline.