bugün

annesinin bazı akşamlar yatarken televizyonun sesini kapatın uyuyamıyoruz demesine rağmen bazı akşamlar neden hiç ses etmediğini bi düşünsün derim ben..
-anne bişey duydum doğru mu
+ne duydun yavrum
-anne bak benden saklama
+noldu olum sölesene
-anne bak dağıtırım valla inşallah yalandır. doğruysa varyaa!!
+yaw noldu çocuğum sana
-siz sevişiyormuşsunuz babamla ha öle diyolar mahallede..anne bak baba maba dinlemem ha söyle gebertiyim herifi naptı sana
-ama çocuğum o senin baban yani benimde kocam
+nee!!! demek itiraf ettin ha uleeyynn yaktım şimdi seni........ *

(bkz: annesini babasından kıskanan çocuk)
günümüzde hala aşılamamış sorunlu çocuk tipidir.*
annesinin de, tuvalete gidip aynı kendisi gibi (evet inanılmaz ama aynı kendisi ve diğer insanlar gibi) çiş yaptığını görünce hayal kırıklığına uğrayan çocuğun aklına dahi gelmeyen bir ihtimaldir.
çocuğun bu şoku yaşadığında ilk okula başlamış olması da ayrı bir ilginçliktir.
anneler insan üstü varlıklardır, onlar sevişmek, işemek gibi eylemler yapmazlar..

haa bir de, bu tip çocuklar ben büyüyünce evlenmiyeceğim diye de ısrar ederler. diretirseniz, evlenmeyeceğim işte diye ağlamaya bile başlarlar.
yaklaşık 12 yaşlarında iken halasının kızından, çocukların nasıl yapıldığını öğrenip de annesine dünyayı dar eden çocuklar da var (bkz: hanimaga)
hayatı tozpembe gören çocuktur. kendini haline bırakın ama kalkıpta "melekler getirdi" muhabbetine girmeyin çocuğun beynini piç etmenin alemi yok gün gelir oda öğrenir.
normal çocuktur ebeveynlerini seviştiğini düşünmek istemez zaten normal bir insan bu tarz bir şeyi düşünme ihtiyacı göstermez.
elbet birgün inanacak olan çocuktur.
(bkz: seni leylekler getirdi)
-olum bizimkiler sevişiyormuş varya .
-yok benim annem yapmaz öyle şey .
-ya valla lan .
-ne inanamıyorum buna !anamız o.ospu olmuş gülşah .*
kendisini leyleklerin getirdiğine inandırılan çocuk.
bir gece ansızın ana babasını basınca uygunsuz durumda, dumurlara gelecek ve inanacak çocuktur.
er geç farkedecektir. sonrasında yadırgamayacaktır.
bi 15 yıl önce bendim o çocuk. herkes gibi...

güya o kadar da fırlama takılırdık. arkadaş anne babasını görmüş halvet olurkene geldi anlattı, o lale bizden bi iki yaş daha büyüktü tabi. dinledikten sonra; oha amk ayıp la allahtan bizimkiler öyle bişe yapmıyo falan demiştim. ne çok taşşak geçtiler benle amk. o ara babamda 40 ya var ya yok işte.
sonra bi kaç gece annemle yattım. hatta epey irdelemişti peder, olm koca adamsın hiç böyle huyların yoktu hayırdır diye, " siktir lan göt zoruna mı gitti" dememek için zor tutmuştum kendimi, yada şimdi olsa öyle derdim.

"ne oldu ki dedim git sende benim yerimde yat" dedim. neyse üçüncü gece sinirlendiğini anladığımda olası bi enseste kurban gitmemek için çıktım yataktan, dedim aman bana ne arkadaş, ben ne karışıcam yea. ollar büyük ne yaparsa yapsınlar.

sonra gene aynı hayat, topun peşinde falan koşuyoduk. borulardan tüf tüf. saklambaç derken,

şimdi bı kız kardeşim var temellerini benim odadan çıktığım gün attılar heralde. aramızda epey bi yaş farkı var. işte o zaman anladım ki benim babam da sapıkmış olum.
çünkü sevişmek anne babaya yakışmaz.
ha büyüsede ;
-- hop olm anan babanla sevişiyo yeaa!
dese biri kan çıkar.
ve uzun süre inanmak istemeyecek çocuktur.
bu anama yapılır mıydı olum diye ağlayacak halimiz yok.
uzmanlar çocukların ne yaşta olursa olsun yanında ilişkiye girmemeleri gerektiğini, onları ilerde intihara ya da korkunç şeyler yapmasına, hatta bir sosyopat olmaya yönlendirecek şeylerin başlamasına neden olabileceğini kesin dille vurgularlar. onun için inanmaması, inandırılmaması gereken çocuktur. büyüyünce zaten bir şekilde öğrenicektir.
annesi onu biz yaşlandık evladım öle şey yapmıyoruz diye kandırmış o da sonuna kadar annesine inanmış bir çocuktur.
doğru şeye inanan çocuktur. tıpkı benim gibi. insan içindeki çocuğu öldürmemelidir.ebeveynler sevişmez.
"Yok yok benim annem yapmaz" diyen cocuktur.