bugün

Kahvaltı sonrası kakası nedeniyle insana zor anlar yaşatan olaydır. Bir de kahvaltının üstüne kahve ve sigara içildiyse...
bu sıralar revacta açık büfe kahvaltı yada 25 çeşit kahvaltı modu.güzel bişey.aç gibi yiyorum hepsini.
arada etmek güzel olsa da genelde hep cebinizi yakmakla sonuçlanacak durumdur. ben hiç duymadım ki dışarıda çok ucuza kahvaltı yaptım diyen. dışarıdan kasıt balkonda bahçenizde yapmak ise durum değişir tabii. swf.
Mantıklı olmayandır.
Dışarda git akşam yemeği ye, öğle arasında ye.
Naparsan yap.

Ama kahvaltıya 40-50-60 lira vermek nedir allasen.
Üstelik ev kahvaltısı tadı bile vermiyorken.

Balkona kurarsın kahvaltını.
Mis gibi. Tertemiz. Sakin. Kazıktan uzak.

Evde yapamıyorsan bile git simit al ye, daha güzel.
dısarda kahvaltı etmem için saatin en az 10.30 - 11 olması lazım
o da ne kadar kahvaltı sayılır.
Öğlen ya da akşam yemeği yemekten daha mantıklıdır.

Cafe tarzı mekanlarda ana yemeğin yanında kızarmış garnitür verirler. Ki mekândaki kokudan da kızartma yağının kaçıncı defa kullanıldığı, iğrençliği anlaşılabilir.
Kahvaltıda patates kızartması yenmediği sürece sıkıntı yok bence.
75 tlye kadar kahvaltı fiyatları olan mekanlar var, yer problemleri garsonların çayı geç getirmeleri eğer açık büfe ise sohbetin belini kırmadan 5 dakikaya bir masadan kalkmak gereksiz bir iş en temizi evde ailenle yap sonra dışarı çıkacaksan yine çık daha enerjik olursun inan.
Açık havada güzel manzaralı bir yerde sabah sabah sarma bile yedirtecek kahvaltı. Termos olmadı ateş yakılacak yerse çay içerek öğleni buluyor insan. oh huzur.
Kezo ve onların kölesi meriçlerin eylemi.
Tam bir enayiliktir. Evet.
mantıklı olmayandır.
dışarda git akşam yemeği ye, öğle arasında ye.
naparsan yap.

ama kahvaltıya 80 lira vermek nedir allasen.
üstelik ev kahvaltısı tadı bile vermiyorken.

balkona kurarsın kahvaltını.
mis gibi. tertemiz. sakin. kazıktan uzak.

evde yapamıyorsan bile git simit al ye, daha güzel.
Bizim dışarıda poğaça ya da pide yiyerek kahvaltı yaptığımız olmuştu. Genellikle biz evde yaparız kahvaltıyı.
bildiğim en saçma eylemlerden bir tanesidir. 2 kişi 100tl ödersiniz. sizden kalan artığı da başkasına satarlar, belki de size gelen kahvaltı başkasının artığıdır. oraya ödenen parayla 2 kişi aynı kahvaltıyı bir hafta yapabilirsiniz.
bitmiştir.