en acı en sinsi aldatma şekillerinden biridir. peki ya bu çeşit aldatmak etik midir? o konuda henüz tam bir fikir birliği yok.
Aldatmanın hiç bir türü etik değildir. Bu konuda bir fikire varamadığınıza göre sizi etikliğin ne olduğunu araştırmaya davet ediyorum sayın yazar.
ihanetin en ihtiraslı halidir.
Düşünsel falan yazmayın anlamaz bu sözlüktekiler * bana göre ihanetin en büyüğüdür ve affedilmesi zordur.
cinsel düşünceler ve hayalde cinsel birliktelik ise şayet bu çok sevdiğin halde partnerinin aslında istediğin, hayal ettiğin fiziki özelliklere sahip olmayışından kaynaklı, kafandaki kadın yada erkeği arzulama durumudur bence.

yani hiç bir kadın yada hiç bir erkek ''ya bu kadın/erkek çok iyi bir yazar, fikirleri çok güzel, harika yazıyor, seside çok güzelmiş'' diye dur lan banyoya gidiyimde şunu düşünerek bi mastürbasyon yapıyım demez. bu durum böyle iç geçirdiğimiz, offf dediğimiz, o ney laannn dediğimiz, hayallerimizde coşturduğumuz kişiyi deli gibi arzulamaktır. tamamen fiziksel olarak istemektir. başka bir şey değildir.

peki bu aldatmak mıdır ? e fiile dökmedik ki kardeşim niye aldatmak olsun diyebilirsiniz. kendi kendime coşturdum olayı kapattım bitti gitti diyebilirsiniz. tamam, eyvallah ama bunu düşündün. bu durum seni şerefsiz yaparmı bilmiyorum ben o kadar emin konuşamayacağım. ama eğer ben bunu nasıl düşünürüm gibisinden ufakta olsa bir pişmanlık yaşamıyorsan, yada bunu neden yapmak istediğini kendine sormuyorsan partnerinle ileride ciddi sorunlar yaşayabileceğinin göstergesidir bence.

buna sebebiyet vermemek, ileride daha sıkıntılı durumlara düşmemek için bu işin en baştan çözülmesi gereklidir. konuşmak, ne istediğini, nelerden hoşlandığını her anlamda neleri sevdiğini anlatmaktır. kendini ifade etmektir. yani diyeceğim o gizemli erkek yada gizemli bayan tripleriniz ileride başınıza hiç istemediğiniz hadiseler açabilir. konuşulmalıdır çünki ciddi bir konudur ve önlemler en başta alınmak suretiyle bu konuyla alakalı ileriye dönük sağlam adımlar atılmış olunur. olası problemlerin önüne geçilmiş olunur.
sanal boynuzdur.