bugün

her şeyi mahvettin ve köpek gibi pişmansın, artık geri dönüşün yok bunu da biliyorsun. tutturmuşsun bir yol edebiyatı gidiyorsun, zira artık yoldan başka gidebileceğin yer yok.
Kumar tüm kötülüklerin anasıdır.. Geç oldu ama oynama artık..
iyisindir herhalde arayıp sormadığına göre...,beni bosver en azından nefes alabiliyorum o yetimi çalamadın benden.
Dilerim ki Allah'tan kırdığın kalbim kadar sonsuz kere kırılırsın. Şimdiye kadar söylenen ve söylenecek bütün küfürler sana olsun.hakkımda haram olsun.
Hiçbir sey degilde.ayrildigimizin hemen ikinci günü birisine aşık olman sosyal medya hesaplarında bunu yazman yetmezmis gibi seninle 7yildir dinledigimiz "bizim sarkimiz" diye sevip dinledigimiz aynı sarkilari göreceğimi bile bile yeni askina ithaf etmen.harbiden orospu cocukluguymuz lan. Karaktersizmissin.
sadece hayalî birisin ve sana yazıyorum.

çok fazla yalnız kaldığım için, çok fazla hayal kurdum. çok fazla hayal kurmak bir yerden sonra, gerçekleşmesi uğrunda mücadele etmeye zorluyor insanı. hayallerim kendi adıma ve senin adına. ve ben bu hayalleri artık, kurmak değil; seninle en mutlu şekilde gerçekleştirmek istiyorum. lütfen beni anla ve beni sev.
Yeterki sen iste ...
Dünyanın neresinde bir dil varsa o dilde de ne kadar sözcük/sözlük varsa beynimde pisireyim kalbimde isitayim ve yazan parmaklarimla sana arz edeyim ,altına da imzamı atayım ve de dileğimi dilekçeleyeyim ben sana ey kalbimin kanunlarının sayilarinin bin bir kelimesi.
Lwyer.
ah ah.
hem bıçak hem yara hem devasın.
sen nasıl bir belasın.
'' Keşke bir tek ben olsaydım sende tek. ''
Birimiz dahil suçlu değiliz.
Kimsenin bir şey okuduğu yok. Kendi kendimize konuşuyoruz burada. Ve hepimiz zavallıyız.
Okumaz, çok karizmatiktir kendileri.
Ama okumuyor.
o diye birisi yok anladın mı yok öyle bir şey. kimmiş o ya?
"en çekilmez halin olduğunu düşündüğün zaman bile şu an yanındakine 'iyi ki' dedirtecek kadar iyi bir insan olduğunu biliyorum. Var olduğun için teşekkür ederim. Yanındakilerle kendin ol. Var ol."
prensip olarak evli kadınları düşlemiyor, düşünmüyor özlemiyorum.
Unuturum demiştim.vallahi de oldu ancak entrye konu olacak kadar hatırlanıyorsun
Yupiiii
Önce kendini suçla, hepimiz yalnızız.
Kaltakkk.
Hakan, hep gizledim adınıö hep örttüm üstünü. Hakan, eğer ömrüm yeterse fırsat olursa bir daha görürsem yüzüne şu an ağladığımda aynaya baktığım gibi bakarım. işlemez bilirim. Sen benden mutluluğumu çaldın, mutluluğa olan inancımı çaldın, hayallerimi çaldın, gerçekle yalanı ayırt edebilme yetimi çaldın, zamanımı çaldın ki bu en basit olanıydı. En korkunç olanıysa güvenimi çaldın. Ben daha kimseye güvenmek istemiyorum, kimseyi sevmek istemiyorum. Uğruna beni iki ay kullandığın egon kabarsın ki hala aklıma senle ilgili bir şeyler geldiğinde intihar etmek istiyorum. Bir daha o camiye çıkmamak, bir daha o manzaraya bakmamak senle can yakıcı. Ama asıl can yakıcı olan ne biliyor musun o anın da yalan olduğunu bilmek. Canımı yaktığın kadar yansın canın her of çekişinin ardından bir de adım çıksın ağzından üzdün üzül, çektirdin çek, güvenimi kırdın ama bunu yaşama. Bunu Allah sana bile yaşatmasın.
Hocam 15 dakika sonra dersiniz var. Dilerim Antalya’dan gelmeyi başarmışsınızdır.
burada da mı beni buldun allahsız?
Ah be can! içimden çıkıp gitmene gönlüm el vermiyor. Sanki çamurda boğuldum gibi, sanki yokluğunda baya dağıldım gibi ve her zamanki gibi bir tarafımsa dağılıp parçalanmaya hemen hazır gibi…

Ozbi- dünya dönmediği zaman gel.
Nerdesin Anovasını sevdiğim nerdesin?
okusa ne olur okumasa ne olur?