bugün

görsel
görsel

Ama sen yoksun ve fotoğraftaki çiftin de allah belasını versin çok kıskandım.
o kim amk? görse görse tanrı görür şu an beni. ne istiyorsunuz gece gece insanların inancıyla ne diye uğraşıyorsunuz?
ayıptır günahtır.
görsel
görsel
benimle evlenirmisin?
görsel

reissss.
Bu hırsın kime?
görsel
Ben varım, sen varsın, o yok. O kim köpek oluyor ya?
https://youtu.be/Z-2gsPp8Zpk

Uzun zaman sonra ilk kez bu şarkıyı dinlerken geldin aklıma. Bana söylüyorsun sanki. Kazımı çok sevdiğinden belki. Girişi zaten hep bi içimi sızlatır bu şarkının... üzülüyorum bazen tabi. Üzülmez mi insan? Yine de sana mutluluklar dilemek de gelmiyor içimden.
görsel
ya hu her yere mi uyar bir gif.
Engelini kaldırıp bakıyorum fotoğrafına durumuna başkasını anlatan durum yapmissin gördüm üzüldüm üzüldüm.
görsel
Sarılalım.
Canım, karşılık vereceksen vereceksen versen mi artık, nasıl olır? Sevdiğini söylediğini biliyorum, sevdiğini de biliyorum ama neden inanamıyorum? Seni bekliyorum ama kendimi mal gibi hissediyorum
o kim bi bilsem yazacağım da. bilmediğim etmediğim tanımadığım insan için ne yazabilirim ki.
öyle çok seviyorum ki seni, eski kız arkadaşın yazdığı için paramparça oldum. bildiğin paramparça. bıraksan orda hıçkırarak ağlardım. ve bütün gece ağlamaktan helâk oldum. sana 'istediğim tek şey uyumak' dedim ama ağlamaktan uyuyamadım.
ameliyat sonrası bardak dibi gözlük camlarından kurtulduğu için rahatça görebilir evet.

sadece beni görse diyecem de benden başka herkesi görebilecek artık.
ışıkları kapatta yatalım hayatım.
Fak yu.

Entry cehennemin dibinde sen de düş peşine.
görsel
Kudur fkfkfkdmndd.
Beni aspavaya götür.
O kim. Evet.