bugün

Tüpçü Fikret karakteri ile ahmet kural birkez daha kendine hayran bırakmıştır. Çok güldüm, çok eğlendim. Uzun süredir bu kadar eğlenmemiştim.
Ekip şahane, film şahane. * *
mal turnusolu film.
boyle filmlere hala para kazandiran tiplerle ayni dunyada yasiyoruz.
saka gibi.
ya su filmin afisinde hayir yok.
adamlar paint programi ile afis yapmis saka gibi ya.
ne diyim yolunacak keriz cok olduktan sonra boyle filmleri yapan da cok olur.
sırf gişe amacıyla yapıldığı belli olan, para kazanma amaçlı film.
gittik, gördük, kısmen güldük ama eğlenemeden tat alamadan çıktık.

ha helal olmasın mı, helali hoş olsun. bu kadar zamandır yaptıkları kalite işlerin sonucunda para kazanmayı da fazlasıyla haketmişlerdi. ama bundan sonraki gelecek olan film de sırf böyle gişe kaygısı ile gelecekse duble şahan gökbakarlar muamelesi yaparak hayatımdan çıkaracağım bu arkadaşları.
Bugün gittiğim, ne çok komik ne de vasat diyebileceğimiz bir filmdi. Orta halliydi ve ara ara güldürmeyi başardı. Filmdeki göndermelerde çok hoş olmuş. Kardeş Payı nı televizyon yerine internetten izleyenlere hafiften gönderme vardı. Game of thrones göndermeside hoş olmuş. 2018 de Düğün Dernek 3 - Leyla ile Mecnun bekliyoruz.
gülmeye gittim gülemeden geri geldim.
baya kötü. ilki de kötüydü ama bir iki yerde iyi güldürüyordu. bu ise felaket, nete düşse bile izlenmez.
Bir devam filmidir. ilkine bakılacak olursa daha vasattır.
Sinemaya eskisi kadar Zaman ve para ayırmıyorum bu nedenle seçici davranıyorum. Sinemada izlemek Türk sinemasına katkı sağlamaktır fikrine de katılmıyorum. NBC filmi değil bu sonuçta. ilk 3 günde 1 milyondan fazla hatta 2 milyona yakın kişi izlemiş.
10 milyon bandını zorlayan ilk yerli yapım olabilir, dudak uçuklatan bir ilk üç gün açılışı yapmış film.
Rekortmen ilk düğün dernek filminin üç katı neredeyse.
(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
spoiler manyağı edenlere inat görmediğim başlık. birazdan izleyeceğim. günlerim heralde oyle umuyorum. *
Espiriler kaliteli olmuş. küfür edilmeden de Türk insanı güldürülebilirmiş onu gördük. Ha belki ağzımızdan salyalar akıtmadık ama 2-3 saat eğlendik. Ayrıca Ahmet kural muazzam bir oyunculuk çıkarmış bir önceki filmde olduğu gibi. Gidin Gülün güzel vakit geçirin.
Vasat bir film. Kesinlikle gitmeyin izlemeye.
Üzerine para verseniz sinemada para verip izlemeyeceğim film. En başta ismini beğenmedim. "Sünnet"
Hay allah belanızı versin. Ne cins cins isimler buluyorsunuz. Ayrıca oyuncuları, dizilerini izlerken bile midem bulanır, yüzümdeki tek bir kas bile hareket etmezdi. Hele bir tane mal var, bıyıklı. Özürlü gibi hareketleri var. Tanımam etmem kimdir.

Ama onun yerinde olsam gider gökdelenden aşağıya atlarım.

Tanım: bir film.
Ülke de ne düzgünki sinema olsun.

Kötünün iyisi.
türk standartlarıın üstünde, dünya standartlarının altında bir film. bir kaç sahnesinde güldürdü ama her türk filmi gibi saçmalık abidesi. gereksiz ve güldürmeyen çok espri vardı.
ahmet kural ve murat cemcir için gidilebilir olan komedi filmi.
düzgün olmayan ülkenin, düzgün sinemasının, düzgün olmayan filmi.

bok atmayın türk sinemasına. her filmi çılgın dersane gibi sanmayın.
Mimik oynatmayan film. Berbattı.
birincisinin sözlük tarafından çok beğenildiğinden yorumlara bakılırsa sözlüğün şaşırttığı filmdir. ya da film şaşırttı. * izlemekten vazgeçtim o halde. *
Ülkedeki absürt komedinin geleceği açısından sahiplenilmesi gereken film.Elimize taş alıp kafaya göze fırlatmak yerine diğerlerine bir bakmak lazım.Örneğin filmi beklerken gösterilen fragmanlardan birinde,Murat Boz'un ve Burak Özçivit'in birlikte oynadığı bir film vardır.Bu nedir aga? iki tane artık yakışıklılıktan itici hale gelmiş iki adam kamera karşısına çıkmış,yetenek yok,eğitim yok ki zaten bildiğim kadarıyla birini şarkıcı olarak tanıyoruz.Son dönemde,(hepsini tek bir ekip olarak ele almak gerekirse) Ahmet Kural,Murat Cemcir,Burak Aksak kafasındaki adamlarla ses çıkarmaya başlayan absürt komedi işleri biraz olsun anlayışı hak ediyor.En azından manken ajansındaki salakları değil tiyatro kökenli oyuncuları izleriz,varsın şimdilik kötünün iyisi olsun.
oha adam cidden üsteki entrynin cem yılmaz olduğuna kendine inandırmış ve ayar vermiş. burası cidden çok değişik bir yer oldu. *
vasat filmdir. yani ortalamanın altında olan filmdir. vasat film demek filmin kalitesi kendisi ile eşdeğer olan diğer filmlerden daha aşağıda olmasıdır. kişisel görüştür. sağa sola cahil demek yerine kelime anlamlarını öğrenin sik kafalılar.
güzel bir film bence, cem yılmaz'ı daha çok severim ama , ali baba'dan sonra ilaç gibi geldi.
komik degil ilk filmi cok begenmistim ama bu olmamis ucuncuye de zorlamayin.
güldürmemiş filmdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar