bugün

irili ufaklı yaylaları ile fotoğrafçıları kendine aşık etme potansiyeli olan ufacık tefecik bir il.
lisede 3 buçuk yıl okuduğum şehirdir, insanlarının %90'ının kafası bir değişik çalışır.
öyle bir ilimiz varmış lan oha.
Sıkıcı olduğu doğrudur. Hatta çok doğrudur.
gidipte şunları yapmadan dönmeyin:

alabalık yemeye gidin.
merkezde tarihi arnavut koftecisinde köfte ve kaymaklı ekmek kadayıfı yiyin. piyaz da öneririm.
şelaleleri gezin.
türkiye nin uyuşturucu ve kokain merkezidir. deprem ile halkın ürktüğü gerçeği ila büyük bir afad binasını barındırmaktadır.
Güzeldir. Aha hemen şurasıdır.
Beşiktaş tırı heykelin oradadir. Allahini seven cuzdan alsin bana parasi neyse verecem. Unuttum aq.
luis nani'nin bile bu sene ziyaret ettiği şehir.
Uyuşturucu işini herkesin yaptığı düşünülür. bunlar küçük mafyanın elinde olan işlerdir.
Bugün kendisinden yeniden nefret ettiğim şehir.
Bisiklet süren amcaların alayının mal olduğuna defalarca şahit olduğum şehir.
(bkz: köy)
Cidden bildiğiniz köy. Hiçbir halt bulunmaz mı bir memlekette?
Bir sözde çooook delikanlı erkekleri var buranın. 20 kişi birden önünüzü kesebilir ama makineyi gösterince hepsi birden geri yapabilir.
üniversite yolunda ineklerin yol kestiği il.

Küçük ama merkezi iş görür yinede.
düzce güven'i kullanıyorum ama neden ilsiniz gerçekten bilmediğim şehir. bunun için özür dileyeceğimi sanıyorlarsa da yanılıyorlardır çünkü 81 kere saçma ve anlamsız şehir olmanız. otogarınızda dedemlerin 10 sene önce evinde olan çekyat * var.
akçakoca ilçesi olmasa aklıma dahi gelmeyecek il.

akçakoca çokzel lan.
Chp il başkanının sokak ortasında dövüldüğü ilginç yer.
81. ilimiz. kendisi hakkında bildiğim tek şey bu. zira bu sabaha kadar kendisini marmara'da biliyordum, karadeniz'deymiş. yanılttı beni, biraz üzüldüm açıkçası. pardon, kendisi hakkında bildiğim 2 şey varmış.
market sahibi 48 yaşındaki bir adamın , dondurma almak için gelen 8 kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklandığı il.

http://www.gazetevatan.co...-tutuklandi-938506-yasam/
Düzcedir.
Gülcelerin memleketidir.
Üniversitesini okuduğum şehir.Yazın berbat boğucu havası kışında hep karı vardır.Olsun yinede ayrı bir tatlıdır.
akçakoca sahilden 1+1 yazlık almayı düşündüğüm il.

seviyorum la ben akçakocayı.
Gizliden gizliden sevmeye başladığım şehir. Merkezinde pek bişey yoktur ama yeşili,mavisi,doğası güzeldir. Yüzde 30'luk insanları da.
Kyk dan bakılınca böyle gözüküyormuş düzce şu an.
görsel
Bolunun güzel bir ilçesi.