belki de mümkün olmayan şey. soğuk savaş zamanında kaç kez ve ne şekilde nükleer savaş eşiğinden dönüldüğünü izlemiştim de, böyle düşündüm; belki de, adamlar (uzaylılar, tanrı, bi güç vs.) dünya yok olma aşamasına gelince bunu her seferinde önlüyorlar da, biz bilemiyoruz sadece...

ayrıca, teorimi yanlışlayabilmeniz için dünyayı yok etmeniz gerekiyo ki; yapabilseniz bile, "yanılmışın" diyebilecek kimse de kalmayacağından gayet başarılı, savunulabilir bir teori. sonuma kadar arkamdayım, yok edin de göreyim.
insanların özel bir icraat yapmasına gerek olmadan yaptıkları şeydir. insanların Ekolojik olarak doğal (yaptıklarından bilinçsiz olarak )davranması bile dünyayı yok etmeye yetmektedir.

(bkz: küresel ısınma)
yerleştir bir tane (bkz: tsar bombası) yerin 15 km derinliğine dünya magma okyanusu olur.
herkes bu sıkıntılı dünyadan kurtulsun.
edit: eksileyenler çok zengin ve mutlu
ama dünyada mutlu olan insanlar yüzde onu geçmez.
dünyadaki bütün sorunlara kökten çözüm.
bakıyorsun doğanın kendi kanunları acımasız, insan bundan kurtulmak için uygarlık kurmuş. onun kurduğu uygarlık ayrı bir acımasız. her şey karman çorman ve düzelmesi imkansız.
haydi dünyayı patlatalım!
Ciddi ciddi düşündüğüm hadise. Fakat iyi plan program yapmak lazım. En azından insanlığı yok etsem bana kâfi. Ancak zor işler bunlar, emek, disiplin, zekâ ve özveri şart!
Öfkelenince yapılması istenen hadise. Ama onca orman ve hayvan var.. kıyamıyorsun.
dünyayı kurtaran adam filmindeki kötü adam büyücü'nün hedeflerinden biri.
(bkz: Yok edin dünyayı yakın yıkın)
Abartmıyorum, en büyük ve birincil hayalim.
kendini öldür dünya yok olur.

tanım: binilen dalı kesmektir.
acilen gerçekleştirilmelidir. beraber bi katliam yapar mıyız tatlı çocuk?
nükleer silahlarla mümkün olandır.