bugün

Lanetlenmiş ırk.
(bkz: Yahudiler)
Ben yönetiyorum.
Egemen güçler.
Dünyayı kimse yönetemez dünya yabancılar bilmez ama rükuya secdeye giderken seccadeye yüz değerken büyük olduğunu bilemeyeceğimiz kadar üstün ve sevemeyeceğimiz kadar aşkla dolu olan dünyayı 5 milyar yıl kadar insana yaklaştıran bizi çok düşünen seven ve meteorlara karşı dahi koruyan atmosfer sahibi kendi atmosferi bize platonik olabilecek büyüleyici bir zat yönetiyor bilsek bilemeyiz tam olarak görsek gidemeyiz ona kadar bizi bekliyor sabırla inatla nankör insanlara biz nankör insanlara.
Tabi ki ben yönetiyorum. Beni de hanım.
rakafeller, haçlılar ve ısrayıl kupekleri. bunlar yemiyor içmiyor türkiyeyi nasıl göçertebiliriz onun planlarını yapıyor, bu oyunları da ne hazindir ki yalnızca akpliler ve a haber fark edebiliyor :dd .
Dünyanın en zengin yahudi aileleri yönetiyor.
görsel
Sirketlerdir.

Bunun altini da siz doldurun. Siyonist, mason, lucifer, yahudiler, rotsild, rockefeller ya da bilmediğimiz baska bir olusum gibi...
ihtiyaçlar yönetiyor. insanoğlu ne kadar güçlü olursa olsun ihtiyaçlarının kölesidir.

o saydığınız çok güçlü aileler çok uluslu dev şirketler bie ihtiyaçlarının kölesidir. lakin ihtirasları da ihtiyaçları kadar büyüktür.
Bir kaç gün bilahare düşünüp üstüne kitap yazmak için araştırma dahi yapabileceği kitap kapağıdır.
serveti çok olanlar...
görsel
Tabi ki atiba
Daima atiba
Her zaman atiba.
tabikide illumemati yönetiyor.
görsel
Benim dünyamı kendi elleriyle kirleten babam yönetmek istiyor. Aynı parası değerli olan dış güçler gibi. Bu onurlu duruşu terkedip onursuz bir köpek olacağım anı merak etmiyor değilim. Tükeniyorum yavaş yavaş.
nuri bilge ceylan?
Her türk evladının bilmesi gereken
https://www.youtube.com/watch?v=IbBYVxQfBSM
Para ve hırs..
Bu ikisi uğruna yapılmayan zalimlik yok şu kahpe dünyada..
dünyayı sik yönetiyor afedersin !
harbiden bak. iyi düşün. adam sikini düşündüğü için yapıyor her pisliği. para para nereye kadar ? bütün olay sikte bitiyor.
daha iyi gacılar, daha iyi pozisyonlar, daha iyi tokmaklar filan.
dünyanın düzenini bozan siktir bak yeminle.
gerçi amında kabahati yok değil. ama sik biraz kendini tutabilse bu işler böyle olmazdı.
Teknik olarak güneş.
Abd ve zengin aileleri örnek rockefeller.
Tabii ki Reis. Başka kim olacak?
dünyayı bilmem ama türkiyeyi türkler yonetiyor.
Yüzlere aldanmayın yada olanlara.
parası olan ve parası değerli olan ülke.