bugün

evet efendim, ilginç tarafı bu insan ciddi, tamam ilk okul okuyamadın, çok fakirdin buna gücün yetmedi, ama dünyanın şekli abi bu kadar basit dünyanın şekli yuvarlak desende kabul edicem ama yok.
http://alkislarlayasiyoru...n-sekli-dunya039dir-bence
dünyanın şeklinin dünya olduğunu belirttikten sonra gece gündüz oluşumu için "sabah allah tarafından güneş çıkıyor, akşamda allah tarafından akşam oluyor" diyerek olaya netlik kazandıran gariban adam.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
gülmekten nefes alamadığım videodur. dünya diye bir şekil olduğunu keşfeden ilk türk.
güneşi allah doğduruyor diyen adamın bir başka garip sözüdür.
(bkz: düz mantık hayat kurtarır)
dünya kurban olduğum yarasullahtan gelebilir amma lakin ki öyle değildir.
(bkz: allah ın her gün güneş doğurması)
(bkz: tamam sıçma demiyorum hobi olarak yine sıç)
üzüldüğüm insandır. bu kadar mı kapattın kapılarını bilgiye be abim..
güldürmeyen acı acı kafa sallatan video. kimseden astronot olmasını beklemiyoruz, bunun da çok fazla tahsil durumu ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. bugün bir sorumluluk sınavında tarih dersinde gözetmendim. 10. sınıf öğrencisine şu soru sorulmuş: "ortaçağı kapatıp yeniçağı başlatan olay nedir?" oldukça açık bir soru. sınavdaki 5 öğrencinin 5'i de gözümün içine bakıyor, benden ipucu bekliyor. bu vatandaşın verdiği cevap kadar şoke oldum o anda. hadi bakalım. ulan öyle hiç okula gitmemiş insanlar var, çevrenizde denk gelmiştir muhakkak, adam bilgisiyle çoğu kişinin rahat eline verir.
ne diyeyim bilmiyorum. heralde bu da bizim suçumuz (öğretmenler). zira maaşımızı beğenmiyoruz.