bugün

tam olarak pankartta yazan

"dünyanın önünde saygıyla eğildiği lider recep tayyip erdoğan, hoşgeldiniz."

ahanda olay bu!

http://i.milliyet.com.tr/...meyen-pankart-525829.Jpeg

haberin kaynağı da,

http://www.milliyet.com.t...202338/default.htm?ver=20

lan tayyeap ne zaman lider oldu, ne zaman dünya önünde eğildi, hem de saygıyla? ne zaman oldu bütün bunlar, hangi gezegendeyiz biz amk?
(bkz: one minute)
dünya liderlerinin '' onu '' görmemek için; ayakkabı bağlama, para düşürme, yerde kalan çöpü alma gibi türlü bahanelerle eğilmesi durumu. Ütopyadır.
rükuya eğilen cemaat dünyasından bahsedilmektedir.
(bkz: rüyanda görsen inanma)
(#7339744)**
muhafazakar bir seçmen olarak basitliğin daniskasını ortaya koyan bu pankartı ve onu oraya asan mentaliteyi kınıyorum. buna olayın bokunu çıkartmak denir ki ağzıma yakışmadığı için ben demeyeceğim.
egilecekler tabiki. cumhuriyet tarihinde yabanci ulkelere bu kadar hizmet eden basbakan olmadigi icin
dost gorunumlu ulke liderleri saygiyla egiliyorlar.
baskasi olsa satin alabilirlermiydi 3 kurusa telekom veya petrol ofisi gibi kurumlari.
halüsülasyon görme durumu.
evet burda yayını kesip türk fulbolünün unutulmaz ismi turgay şerene bağlanıyoruz.

- evet ne diyosun bu duruma turgay abi
- yok artık ebenin amı ali sami!
dünya liderlerinin rte nin önünde kendisine gülmekten eğilmiş olabileceklerini düşündürten pankarttır.
(bkz: batsın bu dünya)
liderlik kavramı en son tayyibin önünde durmak ister. bir kavrama da bu kadar acı çektirilmez ki canım.
kendini bilmez bir genel başkan yalakasının astığı pankartta yazılı olanlardır. başbakan, böyle bir pankartın asıldığını haber alınca pankartı kaldırtmış zaten. bu ve avni doğan gibi kendini bilmezlere insiyatif alması hususunda daha dikkatli olmalıdır sayin başbakanımız.
(bkz: çıkarın beni burdan)*
(bkz: oyuncak dünya)
suratına bakmak yerine yere bakmayı yeğlemiş dünyadır.
ayakkabısını çıkarmak için eğiliyordur. 5 sn felan sonra fırlatacaktır.
memlekette tüketilen uyuşturucu madde miktarındaki artışa kanıt olan haber. ne kullanıyo acep bu pankartı asanlar?