bugün

evet efendim...

ulusların liderliğini eline almış olan taa anasının a.ındaki brunei'ye dahi gidip orda da icraatlerini gösteren büyük faaliyetlerin büyük adamı, kırk kaplan gücündeki merhametli ve yürekli adam, ulu önder cumhuriyetin kurucusu yüce başbakanımıza dünyadaki tüm ülkelerin duyduğu büyük saygı, hürmet ve özel ihtimamdır. yani düşünsenize koskoca tayyip erdoğan artık adımını nereye atarsa orası kalkınıyor, orda herkes kalkıp gitmek istiyor, çünkü tayyip erdoğan'a yer vermek istiyorlar.

işte atatürk döneminde böyle miydi muhterem amerikalılar derdik şimdi ne oldu muazzam para, muazzam güç ve ortadoğunun büyük lideri olup dünyaya kan kusturduk, yeri geldi beraber ağladık yeri geldi beraber güldük. işte bu yadsınamaz gerçeği tabii ki de sindiremeyenler olacaktır, onlara da tek sözümüz: nasıl koydu tayyip kocaman olacaktır.

şahsen ben ak parti'ye oy verdim, keyfim de yerinde çok şükür.
(bkz: yok öyle bir dünya)
tanım yapamıyorum ama yönlendirme yapabilirim; (bkz: yarrak)
çok iyi bir politikacı, uluslararası arenada saygı duyulan biri olabilirsin âmâ yine de adam olmak ayridir.
götleriyle duydukları saygıdır anca o.
kesinlikle doğru olan sözler.
yazının içeriğini okumadım, troll güldürük olsun diye takılmıştır ama şunu diyebilirim, rusya'ya dıştan baktığında putin ne ise dışarıdan bakıldığın da erdoğan da türkiye için o gibi görünüyor. putin'i sevmeyenler de çoktur elbet ama rusya'yı toparladığı aşikar dostlarım. şahsen putin'i ben de sevmiyorum. bozuk saat bile günde iki defa doğruyu söylermiş. bu troll güzel troll.
is icabi surekli dunyayi gezen biri olarak diyebilirimki bazi arap ulkerinde ve pakistanda saygi gorur. diger ulkelerde tasak gecilir.
her milletten samimi arkadaşlara sahip olan birisi olarak söylüyorum ki; gerçekten öyledir. sadece arap ülkeleri değil amerikalı, ispanyol, yunan arkadaşlarım da takdir etmekte kendisini.
(bkz: bu hbbia bi harika dostum)
(bkz: dünyanın boku çıkmış)
boka daha çok saygı duyarım. hiç yoksa içimizden gelen bir şey. Nereden geldiğini biliyoruz neticede.
Kaba et denen kısacası göt uzunca popo denilen yerle duyulan saygıdır o. Bende peçeteye saygı duyuyorum.