bugün

BiRAZDAN ÖLECEK OLAN iNSAN. BU NASIL BiR BAHT TIR ALLAHIM DENECEK OLAY.
dünyanın en şanssız insanı olmaya aday kişilik...

ayrıca (bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
aslında çok şanslıdır inancımıza göre direct cennetliktir.
(bkz: cenabet)
belki de dünyanın en şanslı insanıdır. doğrudan cennete gidecektir ve kıyameti görecektir..
kelebekle kader arkadaşıdır.
dünyanın hem güzelliklerini görmekden, hemde kötülüklerini görmekden mahrum kalıcak olan ruhdur. neden ruhdur? cünkü; bişey yaşıyamayan insan ruh olarak kalır. (bkz: güzel başlıklar)
Herkes... Herkes o gün tekrar doğacak...*
milenyum a girilen gece doğan çocuğa karizmada fark atacak çocuktur...
dünyanın en şanslı kişisi olma ihtimali olan kişidir. en az günahla buradan gitme şansına sahiptir. direk cennete transfer olabilir, avakado bile isteme hakkına sahip olabilecek kişidir.
(bkz: dakika bir gol bir)
uludağ sözlükle tanaışma şerefine ulaşamayacak olan kişidir.
(bkz: bahtsız bedevi)
eğer kız ise ismi songül konulur. erkekse anderson konulur. meyilli ise michael jackson.
(bkz: the last and the best)
bence arastırılması gereken konu.. kıyamet gününde inanan kimse ve benim bundan anladığım kadarıyla cennete girecek herhangi bir insan olmayacağıdır. ama o cocuk nolacak. yoksa bluğ cağına gelmemiş kimse kalmıyacakmı kıyamet günü? e o zaman, bu zaten kıyametin en büyük göstergesidir, baska bir işarete gerek warmıdır? kafamı karıstıran olay.
(bkz: bilmemek değil öğrenmemek ayıp)
(bkz: son insan)
(bkz: cennete sinavsiz geci$ imkani)
ölmek için doğmuş olacak insandır.
(bkz: iyi ki dogdun)
ben senin yaşındayken,
ben askerdeyken,
o zamanlar gençtim, gibi lafları söyleyemecek çünkü konuşamayacak tecrübesiz, günahsız, sevapsız ,nötr bir arkadas .
(bkz: niye dogdun)
hem şanslı hem şanssız olan insandır. şanslıdır çünkü dünyanın türlü türlü pisliğinden nasip almayacaktır. şanssızdır çünkü dünyanın mucizelerinden nasip alamayacaktır. her şeye rağmen hayat güzeldir deyip teselli bulamayacaktır.
'işte geldik gidiyoruz' şarkısını açıp dinlerken daha ilk nakaratta elektriklerin temelli kesilmesi gibi bir şeydir.
o an melek olacak insan evladıdır. şanslıdır bir bakıma. ayrıca çok ilginç bir başlık. *
hayatın acısıyla tatlısıyla tüm güzelliklerinden mahrum kalacak acınası bir insan, ayrıca ne kadar şanslı olduğumuzun bir kanıtı daha..(o gün biz de doğabilirdik)