bugün

ahmet çakarın görüşüne göre aslan olduğu iddia edilir. ayrıca rasim ozan kütahyalının da çıldırmasına sebep olmuştur. ertem şener ise bu söz üzerine boşuna polomiye girmiştir. http://www.netgazete.com/...vani-aslandir_552528.html
Hayvan olmasa da (bkz: insan) .
kesinlikle sivri sinek. bu konuda tartışmaya bile girmem. *
bir ahmet çakar ve beyaz tv tiyatrosudur.

arkadaşlar artık yemeyin şu adamların reyting için yaptığı tiyatroları. yayından önce konuşulduğu böyle bir çıkışın yapılıp rok un stüdyoyu terk edeceği hepsi planlıdır. Bu programlar başka türlü izlenmez saatlerce. Şu kekoların ortamı kızıştırmaktan başka derdi yok.
taksi şoförleri.
kanarya dır. efenim.net
sırtlan.
görsel

şu arkadaş çok şerefsiz, bakmayın öyle durduğuna.
(bkz: kedidir kedi)

evet, gerçektende böyle. ama bir o kadar şirin hayvanlardır bunlar. severim kendilerini.
Şerefli veya şerefsiz olmak insana aittir efendim, zira diğer hayvanların şeref, onur veya haysiyet gibi kaygıları yokturdur.
kesinlikle sivrisinek. gel efendi gibi ne kadar kan emersen em eyvallah, yeter ki kafamın üzerinde sorti yapıp ses çıkartma.
bir ahmet çakar tespitidir. rasim ozan kütahyalı'nın çıldırmasına neden olmuştur.
(bkz: kadın)
bankamatikte 40 dakika işlem yapıp 30 derece sıcakta güneşin altında beklemenize sebebiyet veren insan evladı. kusura bakma amcacım ama senin ta .mına koyayım. hayatımı s.ktin.
sivrisinek. sikimin kafasını ısırmış.
insandır.
Örümcek hayvanıdır. muhtemelen tarantula aşiretidir kesinliğini bilemedim şimdi. kocasıyla zifafa girdikten sonra oracıkta yiyiyormuş dağ gibi adamı. hadi dişisi tam şerefsizde erkeğine ne demeli ? sen orgazm sigarası olacağını bile bile ne demeye intahar edersin.
(bkz: örümceğin ölümü seksten olsun)
(bkz: kadın)
kesinlikle (bkz: zürafa) çünkü vücuduna orantısız bir boyuna sahip, ayrıca derisi neden bilmem benek benek, suratı da eblek bakıyor. evet kesinlikle zürafa.
komodo ejderi. böyle bi hayvan yok ya. bildiğin dinozorların torunu amına kodumun hayvanı. ne kadar itici bi varlıksın lan sen. tvde gördüğüm anda suratım ekşiyor. bi kaşıntı tutuyor. o dilini çıkardıkça yeminle altıma sıçacak gibi oluyorum. ne değişik bişeysin sen olm.

ağız ağız değil kanalizasyon çukuru amına koyayım. her çeşit mikrop bakteri varmış ağzında. çok pis kokarmış bir de ağzı.

siki taşşağı yay öğlene kadar enerji depolama ayağına yat uyu güneşlen aq. av olunca da 50km hızla hoş. bir anı bir anını tutmuyor pezevengin. ağaçlara tırmanır yemek olursa amına koduğum. buffalo bile avlıyor aga. boru değil 3 metre nakodumun hayvanı.

edit: bak sen şuna bak şu amına kodumun iblisine.

görsel
yılan, böcek, salyangoz kurtu, sinek, karınca.
isim veripte rencide etmek istemem.

aslında ederim de ona laf eden siviller silivri'ye gidiyor.
hiçbir hayvan insanın şerefsizliğine, namussuzluğuna erişemez. onlar olsa olsa şakacılardır:
http://www.youtube.com/watch?v=xy2y-7DoDhU
sivrisinektir. ben o kadar yüzsüz, bir o kadarda ölüme susamış bir hayvan görmedim. yazı bana zehir ediyor.
memleketi kütahya olan bir hayvandır.