bugün

çok komiktir. yani gizli bir örgütün ünlü olması diyorum. komiktir. örgütün kendisi de komiktir. bu örgüt elbette tapınak şövalyeleri, illuminati, masonlar falan fişkandır. yani akıl mantık alıyo mu amk ? adamlar dünyayı yönetecek güce sahipler bide reklamlarını mı yapıyolar ?

bi zamanlar atv "james bond" filmerinin reklamını yaparken "dünyanın en ünlü gizli ajanı" dediğinde ben 10 yaşındaydım. ve demiştim "bu nasıl iş ?" diye.

çok komiktir çok. derin devlet kafaları bu aralar çok moda.
ismini bilmediğimiz örgütlerdir. adı üstünde gizli görgüt.
Masonlar olmadığı kesindir.
Adamlar adnan Oktar'a 33.derece mason beratı verdi canli yayında, üstat derecesi.
Onlarca yıl goygoy yapıldı dünyayı yönetiyorlar diye, üstadı adnan Oktar olan gizli örgüt mü olur lan.
Ancak şöyle bir şey de var
"Şeytanın en büyük hilesi, kendisinin var olmadığına inandirmaktir." Olağan şüpheliler - kaiser soze.
uzaylılar. hem varlığı hem yokluğu belli değil. hemde nereye ait oldukları belli değil. yani bi o kadar yakınlar bir o kadar da uzaklar bizden.
ammına bastığımın! nasıl gizli ve ünlü olunur ki! iki kişinin bildiği sır'ra bağlamış insan merakıdır.
Bir cem yılmaz esprisi vardır; biz de biraz gizli yaptık düğünü, biliyorsun?... Gizli yaptık ama biliyosun

Onun gibi bişey; gizli örgüt ama biz sözlükte yazıyoruz.

Güzel, güzel.. Güzel işler bunlar.

Gizli örgüt > orta gizli örgüt > az kuru az pilav örgüt.
bilerek kendini tanıtan örgüt.
hatta adamların bir sözü de var : "bilinen şeytan, bilinmeyen şeytandan daha iyidir."
insanlar onların hakkında çok şey bildiğini düşündüğünden önemsemiyorlar tabi.
henüz olmamış olan örgüttür. devam.
(bkz: Haşhaşiler)
ünlü ve gizli parametrelerini beraber barındırırlar.
uludağsözlükten manita kaldıranlar örgütü.

o kadar gizliler ki amk, sanki hiç yoklar.

not: moderasyona sesleniyorum, reklam gelirlerinden hakkımı verin.
karıya gidicem amk.
Ergenokon olmuştur.
Olmayan bir şey olmuştur. Hükümet başarısı