bugün

kıytırık bir fabrikada gece nöbeti tutmak.
Şüphesiz milletvekilliğidir.

Akşama kadar kavga edip stres atıyorlar. En sonda kabul edenler, etmeyenler? Kabul edilmiştir. Diyip evlere dağılıyorlar.
Şanatçı. Popstar. Ne derseniz o dünyaca ünlü sanatçılardır. Ulan hem paranın hem kızların hem saygınlığın içinde yüzüyorsun hem de konser veriyor eğleniyorsun konserde herkes sana dokunmak istiyor para kazanıyorsun dünyayı geziyorsun yok böyle birşey. Düşünsenize justin bieber hiç 31 çekmemiştir her yer karı amk.

Not : bu yazıdaki seviyesiz üslubu görmezden gelirseniz sevinirim.
başbakan danışmanlığı.
halı saha işletmeciliğidir.
mafya olayını hariç tutarsak tabii.
pezevenklik .
bağımsız milletvekili olmak, kafa rahat bi kere.
rehberlik ögretmenidir efendim banko. bilgisayar ögretmenide olabilir.
gurmelik

gurme olana kadar zor olsa da, bak mesela vedat üstada adam her gün beleşe yemek yiyor.
popçu topçu olmak.. verilen emek artı kazanç durumuna göre değerlendirilirse..
Anketörlük. Şekil 1-a.
fahişelik.

Yattıkları yerden para kazanıyorlar.
Pisgologluktur. Tek geçerim. Oturmuş masanın arkasına bana sikimsonik sikimsonik soru soruyo hımmm şımm diyo eye of the tigerdan daha az özgüven verip antidepresan yazıp gönderiyo. Bunun okulunu okuyo bide gerizekalı.
yatırımsız meslekler.

Kaldırım mafyası.
evlatlıktır, şu yetimhaneden olan değil ama onlar bedelini ödüyorlar yaşam boyu.
sufiliktir. hiçbir şey kazanır, buna şükredersin.
muhtarlık.
zannımca imamlıktır, hem yapman gerekeni yapıyorsun üstüne bir de para alıyorsun. bi de caminin lojmanı varsa ohh miss.
evlat olmak.
milletvekilliğidir baba. bazen televizyonda meclis görüntülerini görüyorum da, meclis bomboş amk. hani nerde bunlar? bizim camideki teravih bile daha kalabalık oluyo lan.
gezerek para kazanan meslekler/işler var hacı. küçük yaşlarımda reklam, broşür dağıttım. tüm şehri gezip tozmak için para alıyordum resmen. yemek yol müesseseden zaten.
reklam sektöründe de rahatsın. sırtına geçirsinler bir reklam panosu; tüm şehri boş beleş dolaş göster.
mağaza sorumluları var sonra. tek yaptığı iş elemanları, mağazaları gezip bu yatıyor, bu iş yapıyor demek.
futbol yazarları, tartışmacıları, komedyenler; sadece konuşarak para kazanıyorlar.

işleri küçümsediğimden değil; iş iştir. ama kolayı var zoru var.
müdür değillermi alayı yavşağh.
turkiyede milletvekilligi. Herhangi bir kualifikasyona gerek yok. Konusabilme yetisi bile gerektirmez.
imamlık.
pezevenklik hem ilerde terfi alıp başbakan bile olabilirsiniz.