bamya,pırasa,karnıbahar,kapuska dünyanın en iğrenç yemeklerinden bir kaçıdır.
(bkz: kazık)
yeter yahu zam, zam, zam!
kesinlikle ingiliz mutfağıdır efenim. (bkz: ingiliz yemekleri)
(bkz: tok açın halinden anlamaz)
(bkz: antalya piyazı)
nimete iğrenç denmez.hele ki bamya gibi enfes bir yemeğe.toplaması, temizlesi, pişirmesi binbir emek isteyen makarnayla süper giden harika ötesi yemektir zira.
(bkz: kime göre neye göre)
(bkz: anket)
(bkz: pırasa)
sevmediğim yemeklerdir. pırasa, ıspanak, lahana, bamya, kapuska, keşkek, pirinçli çorbalar.
sushimiş.
kesinlikle şırdan...
bamya, pırasa, bezelye, ıspanak ve karnıbahar iğrençtir.
içinde pişmiş domates kabuğu olan bütün yemekler.
toplumların kültürlerine göre değişkenlik gösterebilen yemek çeşididir. bana göre dünyanın en iğrenç yemeği domuz etinden yapılan her türlü yiyecektir, fakat o bile mecbur kalındığı vakit ölmeyecek kadar yenmesi uygun görülen bir yiyecektir. ikinci sırada ise çinlilerin yediği şu köpek etinden yapılan yiyecekler olabilir. onlara soracak olursanız gayet leziz olduğunu söyleceklerdir. görecelidir yani.
fetüs çorbasıdır.

not: aşağıdaki link miğde bulandırıcı olabilir.

--spoiler--
http://womanoftheearth.blogspot.com/2008/05/shocking-news-fetus-soup-being-served.html
--spoiler--
(bkz: kapuska)
kereviz.

biz kereviz yemeyiz.

yükselen protesto sesleri arasında güvercin tedirginliği editi: sözü ben yazmadım kardeşim. şarkısı da var ya hani, hoppa ninna falan. yoksa oraya mantar da yazardık ama biz mantar yemeyiz diyince aynı tadı vermiyor.
(bkz: çin yemekleri)
şahsıma göre ıstakozdur. kara böceğinden iğrenen arkadaşlar, yerçekiminin az olması nedeniyle dış kabuğuna sözünü daha çok geçirtebilen ve daha çok irileşen bir deniz böceğini nasıl yiyebilirler anlayamam.
alkolle uyuşturulmuş canlı akrep. bir uzakdoğu yemeği.
Pırasa, bamba ve barbunyadır. Uzak durulması lazım.
dereotu ile yapılan tüm yemekler iğrenç. tövbe est.
içinde brokoli olan bütün yemekler.
salyongozdur.fransızlar yıyor bağazlarında kalsın . ııhıyy dinsizzz.
ördek kanı çorbası. https://www.google.com.tr...&biw=1366&bih=657