bugün

bunu ben demiyorum, how ı met your mother dizisinin taş hatunu robin scherbatsky diyor.

ne diyor,

dizi esnasında telefonla konuşurken, bacağındaki kılları işaret edip, türk lezbiyenlere benziyorum diyor.

meali; bakımsızım, pisim ablası..

tabi en nihayetinde senarist yazıyor. ama bir bildiği var heralde bunca insanın.

edit: yalanda değil be kardeşim. ağda dediğini kaça yapıyorlar ? manikür, pedikür kaç liradır... yiğit ve yakışıklı türk erkeklerinin yanına yakışmıyorsunuz. sonra kocam rusları sikertiyo, bana yaklaşmıyo gibi samimyetsiz söylemlerde bulunmayacaksın.
türk bayanların gelir düzeyiyle alakalı olabilecek durumdur.*
(#2453687).
avrupalı kadınlardan daha pis değildir hiç bir zaman. *
Maddi yetersizlik kesinlikle.Avrupa ülkelerindeki gibi olsa yaşam standartları bak gör kızlarımızı.Neden amerikalı zenciler hep lüks içinde müzik klibi çekiyor?Bizimkiler dağ bayırda çekiyor klipleri.Kıssadan hisse.Paran varsa adamsın yoksa yüzüne bakılacak kadar değerin yoktur.
somali, ruanda ya da mali'yi görmemiş insan söylemidir.
fransız, ingiliz, avusturya'lı bayanlarla pek tanışmamış kişi söylemi.
(bkz: çinli lere ne demeli)
türk kadınının sadeliğinden ileri gelir, hele evliyse kendini eşine çocuklarına adar. yine de bakımlıdır aslında çoğu ama boya küpüne dalıp çıkmamıştır. göze çarpmaz. temizdir bir de...
(bkz: kıllı ve öfkeli)
(bkz: hadi ordan)

sokağa çıktığımızda adım başı rastladığımız boya kutusuna düşmüş bayanlar nereli merak ettim şimdi..
dünyanın en fakir ülkesi türkiye olsaydı doğru olabilecek iddia.
bakımı sadece makyaj veya boya küpüne batıp çıkmak sanan cahillerin tespitidir. bakım, her şeyden önce temiz olmaktır.

yoksa, bıyıkların üzerinde toz toz pudra görünce o bakım olmuyor ya da ne bileyim sapsarı dişlere rağmen kırmızı ruj kullanmak, o kişiyi seksi ve bakımlı yapmıyor. türk kadınları bakımsızmış. o bakımlı sandığınız ünlü kadınların seks sahnelerinde görüyoruz şeylerini orman gibi maşallah. daha birkaç hafta önce madonna'nın çıplak resimlerini de gördük. daha çok örnek veririm. herkesin ayılıp bayıldığı monica bellucci'nin resimlerini bilir çoğu kişi. şeyini tıraş etmiyor bu kadın bayağı kıllı dolanıyor yani ama bu beylere sorsanız bu kadına bakımlı derler. e hani kıllı diye dalga geçtiğin türk kızları?

olay, kıl tüy meselesi değil. türk kızlarıyla alakalı ciddi sorunları var bazı erkeklerin. allah akıl fikir versin. umarım gönlünüze göre bi rus, ukraynalı, brezilyalı, ispanyol, isveç hatun bulursunuz da dilinizden düşeriz. tabii onlar da size bayılıyor ya, göğsünüzdeki kıllarla oynarlar artık...

(bkz: tespite gel)
(bkz: sensin lan bakımsız)
doğru değildir, bizim kadınlarımız kendine değer verildiği zaman kendilerine çok iyi bakarlar.
(bkz: japon kadınları)

o ne biçim kıl lan öyle. sansüre bile gerek yok.
şişman bayanlar için söylenmiş bir sözdür.
türk erkekleri de dünyanın en bakımlı erkekleri zaten.
hindistana en yalın halimizle gitsek siz Türk erkekleri pişmaniyenin yalın hali olursunuz.