bugün

Duygusal olmak zayıflık değildir, duygulara hakim olamamak zayıflıktır.
Zayifliktir.
Değildir ama içinde yaşayacaksın etrafına bu izlenimi verirsen seni 54 numara ayakkabılarıyla ezerler.
Duygusal erkek çekingen olduğu için her zaman olduğu gibi kaybeder.
Beyler,hanımlar.
balık burcu ve ay burcu yengeç birisi olarak diyorum ki evet öyledir. lakin ben bunu yendim. ben yaptıysam sizde yapabilirsiniz. acımasızca davranın zaten siz acımayıp yapmazsanız karşı taraf yapıyor sizin yerinize ve o zaman keşke ondan önce ben yapsaydım diyorsunuz. kim olursa olsun acımayın kimseye çok değer vermeyin. maraş dondurmacısı gibi gösterip gösterip çekeceksiniz.
Duygusal olmak insan olmak demektir. Aptal olmak zayıflıktır
Duygusal olduğum için her zaman kaybettim siz siz olun duygusal olmayın duygusal oldukça kaybetmeye mahkum olursunuz duygularınızla değil beyninizle haraket edin.
insan olgunlaştıkça duygusallaşıyor olgunlaşmak bir zayiflik belirtisi mi ayni zamanda ben yası ilerledikçe eskisinden daha duygusal olmayan insanlar görmedim çünkü ?
değildir.
duygusallığımı gizliycem diye insanları üzmek zayıflıktır.
Gösteriyorsanız evet.
insanlara açık karnınızı gösterirseniz ordan vururlar.

Duygu: off
Robot: on
Aşırı hassas olunan ve önemsenen ne kadar ne varsa kişinin zafiyetidir vesselam.
empati ile doğru orantılı olan duygusallık asla zayıflık değildir. olaylar karşısında empati kurabiliyorsan doğru yoldasın demektir.
Zayıflık olan duygusal olmak değil; bunu insanlara belli etmektir. Etrafımız kanla beslenen sivrisineklere benzeyen başka insanların duyguları ve duygusallıklarını emen insanlarla doludur. Hissederlerse duygularınızı hatta ruhunuzu bile emerler. O yüzden şayet duygusal biriyseniz gizleyin, gizlenin.
Duygusal olup güçlü olanı da var.
Evet zayıflıktır.

Aman ha ezerler.
Duygusal olmak degil, insanların bundan faydalanmasina müsaade etmek zayıflıktır.
insan olduğumuzun kanıtıdır.
Rem-everybody hurts.
Duygusal olmak zayıflık mıdır bilemem ama duygusal gibi görünüp ota boka üzülüyorum diyerek, ağlayarak istediğini yaptıran insan çakaldır hatta sırtlandır.
niye zayıflık olsun ki?
ne isen o'sundur.
rol yapmaya ne gerek var?
duygusuzluk insanlık mıdir?

duygu yüklü bir soru işte.
mantıklılar daha baskın ise duygusallık zayıflıktır. ki mantıklılar: duygusuz (ingilizler, ingiliz medyasıda (yalan söyler) duygusuzluğu erkek için güçsüzlük gibi gösterir) ve inançsız gibidir. erkeğin duygusalı daha az tehlikelidir. ki bu ortamlarda kolay anlaşılmaz. gerçekten kalbi katı insanların geneli duygusuz olur. bazıları gerçek az ve öz duygulu olur. onlar azınlık olduğu için söylemedim.
Evvet

Hadi hep birlikte

Duygu mode: off
Robot mode: on
duygulara duyarlı insanlar, duyguları pas geçen insanlardan çok daha güçlüdür.
Zayıflık değilse de çok hasar almaktır.
bi ara bende de vardı ama sonra geçti.