bugün

kendini daha çocukken belli eden erkek. bizim komşunun çocuğu. bire başladı. haftalardır okulda -özellikle beslenme saatlerinde- annemi özledim diye ağlıyormuş. diyor ki:
- "anne beslenme çantamı açınca senin ellerinle hazırladığın ekmeği görüyorum, sen çok özlüyorum."

beni de ağlatacaksın çocuk...
bazıları pek bir ölü taklidi yapıyormuş gibi ruhsuz durabilir ama içini bilemezsiniz. *
iki çeşittir. ilki gerçekten duygusal olduğunun farkında olmayanlar, ikincisi ise
duygusal olmadığı halde duygusal zekasını gerektiğinde kullanıp duygusal olabilenlerdir.
ikincisi çok hızlı erkeklerdir. bir kadının kendisine acımasını sağlamaktan tutun, çakma
gözyaşları akıtmak ve çocuksu, saf bir kişiliğe bürünmeyi çok iyi becerirler.
duygusallığından kurtulması gereken erkektir. eğer kazanmak istiyorsa.
sapına kadar bundy nin kirik kalbi.

sadece kızlar benim duygusuz bir odun olduğumu, yalancı pislik herifin teki olduğumu, kinden gözü dönmüş hafif kafayı kırmış biri olduğumu düşünür ama yine de beni severler.

işte bu itiraf oldu.
öyle erkek mi olur?

lütfen biraz daha realist olun.

öyle erkeklerin dünyada işi olmamalı asla tahammül edilmezler . hayattan soğuturlar yaşama sebebini öldürecek etkidedirler.

yaşasın maçolar.
(bkz: birisi beni mi çağırdı)
kız tavlamak için duygusalmış gibi davranıyorsa yanlış yapan erkektir. hadi bizimki karakter olmuş artık değişemiyoruz da, belanı mı arıyorsun oğlum? avrupa'da değiliz, odunluktan, kroluktan anlar bizim ülkenin kadınları, harcama kendini, hobi olarak yine şiir yaz aşktan bahset, ama bulaşma.
sikerler. net.
yok edilmesi gereken türdür.
(bkz: beta lara ölüm)
En sevdiği renk pembe olan erkektir.
gençken kaybedenlerdendir.
Ağlayan erkek grubuna dahil olması muhtemeldir.
https://mobile.twitter.com/mememetali
http://hizliresim.com/m8QE4V
duygusal kelimesini duyar duymaz, duygulanan erkektir. o kadarda değildir abarttım bakmayın siz bana.
böyle bir erkek türü yoktur olsa bile erkek değildir.
yengec burcu olaraktan baya bi duygusalim lan istemzdim boyle olmak duygysal bi sahnede bile gozlerimden yas geliyor.
hatunların hasta olup aradıkları ama ortadoğuda bulunması zor erkektir.

hadi gelin.
duygusal erkeklere karşı çok özel bir zaafım vardır. çünkü onlar çok tatlıdır. çünkü onlar insanın yüreğini kıpır eder. duygusal erkek her kadını gülümsetir. duygusallar candır, canandır. erkeğin dibidir. insanin kollariyla sarasi geliyor. Rastladigim tek duygusal erkek balik burcu erkegidiR.
Sen erkek demişsin de bu bildiğin...
Tamam şaka şaka ama olum erkek adamsınız duygusal olmak nedir amina koyim.
balık burcu erkeğidir.
duygu sahibi erkektir.

-duygusuz sekse karşıyım
+tamam, o zaman duyguyu da çağıralım.

şaka la şaka. böyle değilim tabii ki de. duygu yüklü bir yönüm var ama bunu ifade edemiyorum. biraz odun olmak kolayıma kaçıyor. sanki duygusallık zayıflıkmış gibi geliyor.

edit : tanım
benim la o.
balık burcu olarak benimdir.