bugün

11. nesil yeni bir yazar.
nick seçimi ve profil fotosu üzerinden kişilik analizini rahatlıkla yapabileceğiniz şahıstır.
yeni bir bacı daha.

yanlız resim atmadığın sürece bacı sayılmıyorsun ona göre.
bu feyklerden gına geldi artık dememize sebebiyet veren yazar.

bıktık artık bacı gibi takılan harun abilerden.

abi içinizde varsa bir kadın olma uğraşı gidin ameliyat olun.

edit: inş. troll değildir de ben yanılırım.
nick iyle önümüzü bağlamış yazar.

hemen bacı ayakları filan...
Mantar gibisiniz yemin ederim.
Bir yazar.
15 yaşında bir hanım kızımız sanırım. Takılsın sözlükte o da. Bak bu 11 nesiller hep yaşıtların. Güzel güzel oynayın.
Dünya tatlısı yazar. Çk ttlsn cnm ya...
Yeni bir yazar. Biz burada bacıları sevmeyiz..
o kadar ulupuanim var amk, bu yazar kadar nick6im yok amk dedigim yazardir. nick yanlis aldim ben amk. ortamlarin kadini alaydim iyiydi.
bilmiyor tabi kendinden önce olanları... ellemen silinir zaten.
çok üretici bir nick seçmiş yazar. beğendim. *
insallah diğer bacilar gibi çıkmaz dediğim yazar. *
mantık hatası içeren bir nick almış arkadaş. anlatması da zor ama deneyeyim. şimdi, demek istiyor ki, "beni bir seks objesi olarak görmeyin, bacınız gibi görün, benden cinsel anlamda bir beklentiniz olmasın." buraya kadar tamam. yalnız sen direkt sözlük erkekleriyle muhatap oluyorsun bacım. biz sözlük kızlarını kafadan yok sayıyorsun. bana "ben senin dünya ahiret bacınım" demen için lezbiyen olman gerekir. istatistiksel olarak düşük bir ihtimal bu da. demek ki senin derdin erkeklerle. erkeklerin dikkatini çekmeye çalışıyorsun.

yani bu şuna benziyor:

(bkz: başını örtüp kıçına dapdaracık etek giyen, bir ton makyaj yapmış türbanlı.)
eskiden yapmis oldugumuz espriyi akla getirmis yazardir. yazilmistir mutlaka, bakmaya usendim amk.uzayda yakalamayayim gibi bir seydi.
yürümek isteyen yazarların direk önünü nickiyle kapatmaya çalışan yazar ablamız
hrlal olsun mantıklı ve akıllıca bir hareket.