bugün

Nebil özgentürk'ün yapımcısı olduğu sunuculuğunu kenan ışık'ın üstleneceği atv'de yayınlanacak program. Tanıtımlardan anladığım kadarıyla bir yudum insan formatında bir program olacak. ilk bölümün konuğu da cem yılmazmış.
(bkz: c- nebileyim özgentürk sahnesi)
ilk bölümünde cem yılmaz'ı konuk edecek olması nedeniyle daha ilk bölümünde beni ekrana baglayacagını düşündüğüm yapım. nebil özgentürk ve kenan ışık'ın da bu programın hamurunu beraber yoğurması gelecek güzel tadın habercisidir.
cem yılmaz'ın konuk olduğu ilk bölümü şu an yayında olan program. yalnız kenan ışık nasıl odun bir sunucudur ki seyirciler arasında okullarının kısa film festivalini tanıtmak isteyen kız festival hakkında bilgi verirken ''jüriden de bahsedeyim mi'' demiştir. kenan ışık ''şimdi değil'' diyerek kızı skip atmıştır.
(bkz: all the world s a stage)
kenan ışık'la cem yılmaz arasında şöyle bir konuşmanın yaşandığı program:

kenan ışık: Kendin olmasaydın kim olurdun?
cem yılmaz: Beyazıt Öztürk mü desem acaba? Şahan Gökbakar mı ya da? Kardeşim olmak isterdim.
kenan Işık: Kız kardeşin mi ağabeyin mi?
cem yılmaz: Kız kardeşim yeterince eğleniyordur evde. Ağabeyim olayım ben!
ismi itibariyle her an, halihazırda bekleyen anti-klişe timinin mağduru olabilecek program.
william Shekespeare' e ait olan bir söz.
an itibariyle izlemekte olduğum, Haluk Bilginerin konuk olduğu programda ,Bilgilenir'in sözünü iki üç defa kesen ve programa davet ettiği çocuk yanlışlıkla Haluk Bilginer'in yerine oturunca , "oturma canım, Haluk Abin otursun diye bozarak ayar çekmeğe çalışarak şok olmama neden olan birisi.
(bkz: inside the actors studio)
formatı gayet hoş ve değerli devlet sanatcilarimiz görmek istediğim programdir.
(bkz: gazanfer ozcan)
dünya bir oyun sahnesi gelirsin alkışlarla oyununu oynarsın perde kapanır ve tekrar alkışlarla yollanırsın sonsuzluğa...
(bkz: inside the actors studio) yu keyifle seyrederken hep, Turkiye'de de bi karsiligi olmali diyodum. sener sen'lerin metin akpinar'larin filmlerinden kesitlerle uzun uzun soylestigi...
nebil ozgenturk yapti evet lakin kenan isik'in sunumuyla pek karsilamadi bekleneni, maalesef!