bugün

üniversite dönemlerinde olmuş olması muhtemel bir durumdur. çağdaş yaşam üzerine başlık açıp savunan kişilerin zoruna gidecek bir durum olmasa gerek! aynen söyledikleri;

--spoiler--
kızlar rahat olmalı ve her şeyi yaşamalı, geri kafalılığa gerek yok. hangi çağda yaşıyoruz?
--spoiler--

gibi söylenimlerde bulunanlar rahatça evlenebilirler. çünkü çağdaşız.
sizin çükünüzde iz yok diye bu kadar rahatsınız.
kimseyi germemeli.

kime göre neye göre zoraki evlilik?

hayır ben bu insanları anlamıyorum. nereden bileceksin öpmediğini. ulan artık bekaret bile parayla satılıyor. satılıyor dediğim orospuluk değil çin malı kızlık zarı bile var. o kadar kolay.

sen bir kızın başkası tarafından öpülüp öpülmediğini bilemezsin. bunu sadece kız bilir, söylemezse seni ayak üstü sikmiş olur. Biraz rahatlayın amına koyim. her şeye bir kulp takmayın, o olmazsa evlenmem bu olmazsa evlenmem demeyin.

sen git kızları çatır çatır sik. arkadaş ortamında lan geçen milli oldum diye muhabbete başla. genelev hikayelerini anlat. kızların amına götüne nasıl dokunduğunu anlat. sonra dudağında başka bir erkeğin izi olan kızla evlenmem ben de.

ha siktir.
dudağında, dilinde ellerin izi olan kızdır. her babayiğidin harcı değildir. taşıyamaz. hoş taşıda godoş deriz adama, orası da ayrı.
kalbinde başka izin erkeği olmadığı sürece evlenebilecek kadındır.
Evlenirken bir erkein evine bakıp bakamayacağı,ailesine sahip çıkıp çıkamayacağı düşünülür ve tabii önce sevip sevemeyeceği.
Kadın için de bundan farklıca birşey düşünülmez.
Gerisi tuhaf takıntıdır hepsi bu...
Geçmişi için kimseden hesap bekleyemezsiniz..
geçmiştir o iz, kalmaz; paranoyak olmayın, bir rahat olun, bi relaks..
namuslu ve temiz bir kadın olduktan sonra sorun olmayacak biir durumdur. delikanlı ve dürüst adam gibi bir adam çıkar karşısına ve bu hatunu evinin kadını, çocuklarının anası yapacaktır.
kızın dudağında başka erkeğin dudağının izi yeri başka erkeğin çükünün ( kibarca yazdım ) izi olmasından daha iyi olan ve sorun olmaması gereken durumdur.
gayet doğal, verilesi bir karardır.
kızlar dudağında başka el izi olan erkeklerle evleniyor ama birader. * *
Kalbinde başka erkeğin izi olmasından daha makul.
muhtemel bir ruj lekesinin sebep olduğu yanlış anlaşılmadır.

bunca yıldır dudak öperim, hiç iz bırakmadım hacı.
erkegin dudagina baska bir kizin bi tarafi degmemisse mesele olabilecek durumdur. ama erkek baskalari ile gonlunce gezip tozmussa bir itirazda bulunmaya hakki yoktur.
Hepimiz çeşitli izler taşıyoruz, ama kalbimizde ama dudağımızda.
içimizdeki yani yüreğimizdeki iz asıl önemli olandır aslında.
Gelin kızımız geçmişini geçmişte bırakabilmeyi başardıysa eğer,
kafaya takılacak bir durum yok demektir.
Allah bu durumda olan veya olmayan herkesi haset, nefsanet, kibirli,
bencil, yalancı, üçkağıtçı, kavgacı, dedikoducu, iftiracı ve
şerci gibilerinden uzak tutsun. Yolunuz açık olsun.
hangi dudak diye düşündüren durum.
evlenilen kızın dudağına silikon takan erkek doktorun bıraktığı izdir. çok ayıptır*.
bir durum.

hayır çentik mi atmış adam bunun dudağına nasıl anladın yani?
Çağ itibariyle normalleşen durumdur.
Zaten aksini söyleyen kendini kandırır, düşün bi; sen ne kadar insansan karşındaki de aynı derece insan. Nefsiniz de istekleriniz de günahlarınız da hemen hemen aynı. Sütten çıkan kaşık bile ak değil artık mükemmeli aramaktan vazgeçin. Yoksa kuyruğunu yakalamaya çalışan bir köpek yavrusu gibi aynı yerde boşa döner durursunuz.
Geniş insanlara yaraşır.hatta bayağı geniş.
Hepinizin yapacağıdır. Üzgünüm minişlerim ama bu kacınılmaz sonunuz.
Günümüz zamanında sadece dudağında başka erkeğin izi varsa bu sevinilecek bir durum değildir fakat başka yerlerinde bir erkeğin izi olmadığı düşünülünce kendi kendinizi teselli edebilirsiniz. Buna da şükür.
bir erkeğin kolay kolay kabullenemeyeceği bir durumdur . ama sevgi nelere kadir diye boşuna demiyorlar seviyorsa kabulleniyor işte .
kalbinde başka erkek yoksa,

kalbi sana ait ve samimi ise...

bırakın bu kafaları da sevin be kardeşim.

siz çok mu temizsiniz sanki?
dudağında başka kızların izleri olan erkek kendi yaptığı bir eylemi bir kızın yapmasına neden karşıdır?
kendi yaptıklarını göz ardı edip aynı şeyi yapan bayanlara laf etmek şeref ve haysiyet meselesidir, açık net.
Ne izi olduguna bagli olan hede.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar