bugün

gün itibari ile açığa çıkmış ilginç olay.

http://www.zaman.com.tr/w...r/haber.do?haberno=548772
soyadı dolayısıyla dicem ama bacanağı diyor başlıkta. ama akraba evliliği falan da olabilir pekala.
asparagas olmasını temenni ettiğim haberdir.
abd'de kontgerilla eğitimi almış türkeş e başbuğ diyen ve ondan sonra amerika şaşırma sabrımızı taşırma diye slogan atan insanların gerçekleştirebileceği bir durumdur.

bu kısmı fazla önemli değilde...sabrınız taşarsa ne olur bi onu söyleyiverin bana. ne yaparsınız yani? örneğin abd askerlerini rehin falan alabilir misiniz yıllar önce komünist uşağı diye saldırdığınız gençlerin yaptığı gibi? yoksa tek yapabildiğiniz havlayıp havlayıp oturmaktan mı ibaret???
haberin doğruluğu ispatlanmadan yorum yapmanın gereksiz olduğu hede. yalnız.. bu işler rant işidir diyorum. vatan millet sakarya kimsenin zikinde değil diyorum, inandıramıyorum.
(bkz: uludag sozluk haber portalı) .
ne gariptir aday gösterilen kişi günlük yaşamında çoğunlukla da kürtçe'yi tercih etmektedir. haberin doğruluğu tarafımdan doğrulanmaktadır. *
Ticaretten anlamıyorsan siyasete girmiceksin. Lafının çok güzel örneğidir. Bu ülkede kim nerde duruyor tahmin etmek çok zor artık.