bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    rahşan ecevit'in kuracağı yeni parti. demokratik sol halkçı parti.
    -1 ... gene mi pilav
  2. 2.
    hulki cevizoğlu'nun genel başkanı olduğu parti.
    2 ... larsmon
  3. 3.
    aynı zamanda türkiye'nin 62. siyasi partisidir. hayırlara vesile.
    1 ... realdar
  4. 4.
    hulki cevizoğlu'nun genel başkan seçilmesi ile daha bir ilgi çekmiş patidir.
    1 ... tel cambazi
  5. 5.
    müzmin kaderi google' ın bunu mu demek istediniz uygulamasındaki yönlendirme gibi olacaktır:

http://www.google.com.tr/...mp;q=dshp&btng=google

o değilde ceviz kabuğu ne zamandan beri ecevitçiymiş, onu anlayamadık!
    1 -1 ... ekmek arasi kutu kola
  6. 6.
    hulki cevizoğlu gibi birisini parti çatısı altında bulundurduğundan tebrik edilesi parti, ancak ne kadar desteklenir bilinmez.*
    1 ... overblack
  7. 7.
    bulent ecevit in cenaze toreninde tabutun basindan saatlerce ayrilmayan ak guvercinin kendilerine kondugunu iddia etmektedir bu yeni parti. artik rahsan hanim biraksin bu isleri ayrica.
    2 -2 ... reanarchy
  8. 8.
    ecovit sevdalısı liberallerin zil takıp oynamalarına vesile olan parti.
    -3 ... matem
  9. 9.
    boşa kürek çekmek partisi de denilebilir. kim ne bekliyor. o hulki ne bekliyor. kitleleri peşinden mi koşturacak. miting de söylev-hitap yeteneği bile yok kanımca. çözümleri bu mu bu insanların. sol'dan anladıkları ne gerçekten ben anlamıyorum. neler var zihinlerinde onu da çok merak ediyorum. senin ve bu partinin seçimlerde bi halt yapamayacağı o kadar aşikar ki; niye havanda su dövüyorsun. yeni parti kuruyosun falan. eyvallah, belki de her şey seçim için değil, bir umut bile iyi belki ama rahşan'dan ve ekibinden de umut beklemek kusura bakmayın ama ahmaklık.
    1 -1 ... ritmik uyuz
  10. 10.
    logosuda dsp ye çok benzer... genel seçimlerde milletin kafasını karıştıracağı kesin...
    1 ... levon