bugün

kısaca salak diyebiliriz. okuduğunu anlayamayan bir salak.
Edit. Salak2 frktmz krds frktmz
Beyefendi yazar diyebilirsiniz.
pkk lı piçin teki dir .
zeytin dalı harekatı kapsamında zeytin dalı bir yerlerine sokulmuş. uğraşsın dursun.
Moderatörün neden bu kadar sessiz kaldığını merak ettiğim yazar. Şikayet edin terör sevici diye bunu da alırlar.
issiz gucsuz oldugu dogrudur ama parasiz degildir. arkamda kapi gibi babam var.
Kafa kırık galiba.
sözlükte moderasyon varsa silsin şu karaktersizi.
Issiz degilmis arkasin da kapi gibi babasi varmis.
Babanin amk göt.
bunun arkasında mutlaka bir mod vardır. yoksa şimdiye on kere uçurulmuştu.
Aylık troll maaşını merak ettiğim yazar(lar)dır.
Adamın hası.
5 entry'li tiplerin hismina ugrayan yazar. kardes ne ara benim nefret toplayarak ilgi cekmeye calistigimi farkettin. yoksa gercek hesabindan yazamiyor musun. *
Önceden sayardım, severdim ama askerime hakaret etmesi kendisini gözümde bitirdi. Ayıp ettin. Evet
Hakkını vermek lazım; yıllardır farklı nicklerle olsa da bu sözlükte trollüğün allahını yapıyor ve silinmemeyi veya sürekli çaylak olmamayı başarabiliyor. Ben bu halimle ondan çok çaylak olmuşumdur. *
Kendisiyle evde oturup sırasıyla mtv,abc,hbo,showtime,nbc izlemek istenilen yazardır.
premium cable kanallar yok bende yaf. ama mtv abc falan izleriz anam sen yeter ki gel.
lan bu hatunla isemeye gidilmez ne tv izlemesi.
Hayatında yurtdışı hakkında bilgisi olmay ekşiyi kıskanan cahil ulu yazarlarının nickaltında toplandığı yazardır, o yüzden uludağa rönesans yapmalıyız, abd de ne a haberi ya sghhfddddghfkjk.
bu nicki ne zaman görsem sifonu çekmeden önceki son görüntü geliyor aklıma.
Kendisine madonna the girlie show turnesini seyretmesini öneririm.

Bir yazarr.
sevdiğim bir yazar. severek okuyoruz.
Madonna the girlie show diyince neden birden 5 eksi geldi aq hepiniz sanki izlemişsiniz gibi tepki koyuyorsunuz, özelin açık olmadığı için burdan yazıyorum aç youtubeu izle ablam, hayatında konser görmemiş çomarcıklar anlamaz.

Bir yazar.
Sözlüğün en değerli yazarlarından biri modatörler sakın bunu silmeyin bunun yerine putlardan medet bekleyenleri silin.
hayatında kenar mahallelerinden çıkamamışları kıskandıran amerikan vatandaşı underrated yazar, ay çıkmayın zaten size her yer trabzon di mi ahahahahahaha.

Bir yazar.