bugün

O tişörtü giyince birleşmiş milletlerin dikkatini çekmiştir.
Dünya şokta evet.

Sik kafalı çomar.
Doğu guta ölüyor yazan tişört yerine dolar 4 benzin 6 lira yazan tişört giysene denyo.
gerizekalının önde gidenidir.

tipini siktiğimin çomarı,düne kadar gutanın en oldugunu bilmeyen sığır gelmiş doğusu içi kısmi duyar kasıyor

siktirin gidin amk o zaman orada yaşayın.
guta da ne olduğu gutadakilerin bile skinde değilken yine bizim memlekette duyar kasan zırtodur.

dünyayı dert ettiğimiz kadar kendi ülkemizi dert edip sorunlara çare arasaydık şimdi bm güvenlik konseyi daimi 5 lerin üyesiydik.
insanları etkileyeyim duygu sömürüsü yapayım da Daha çok simit satayım diyen biridir kesin. Burası Türkiye, şark kurnazlığının inanılmaz prim yaptığı, iktidar partisinin bile en çok duygu sömürüsünden nasiplendiği bir ülke, hiç şaşmam.
sözlükte nusayri götü yalayanlara kapak satıcıdır. sunni kardeşlerimizi katleden esad rejimi ve müttefikleri elbet gün gelir hesabını müslüman ülkelere verir.
Tamam ölüyor ama BM bile oraya yardım yapamazken sen mi yapacaksın diye sorarlar adama. Daha Suriye'yenin s sini bile bilmeyen adamın böyle bir şey yapması biraz garip olmuş. Gerçi BM de şerefsizin önde gideni ama yapacak bir şey yok. Ulan en dumur olduğum durum da şudur. Esed ülkeyi bok çukuruna çevirdi ceremesini Türkiye çekiyor. Sadece biz kimse kılını kipirdatmiyor. Sonra da ne oldu Suriyeliler ulkede sıkıntı çıkartıyor. Besle kargayı oysun gözünü.
Ben batı guta'lıyım, inanın ben bile ilk defa duydum; doğu guta'yı.
Günde 1 simitle karnını doyuran simitçidir. Nusayrinin hamuğa koyim sana bir şey olmasın simitçi kardeş.
arkadaşı doğu guta marşı ile yerine alıyoruz.
Sen bu kafayla 30 yıl daha simit satarsın.
simitci arkadaşın, bulabildiği giysilerle örtündüğünü
öngöremiyecek kadar yaşadığı ülkeden bi'haber
denyoların zıçmıkları.
iyi simit satmıştır.

allah bereketini versin.
vergisini nasıl veriyor merak ettim.
doğu gutadaki teroristler devlete baskaldirmis bebeleri öldürmüş ışidlilerdir. hem bu dunyada hem öteki dunyada onlara azap var. hahahaha.
Doğu guta'ya gerek yok batı anadolu'da mülteci cesetleri denizde yüzüyor amk. Sen çok ters giymişsin hemşerim.