bugün

özellikle holivud starları başını çeker. bunlar öleceklerini mi anlıyorlar napıyorlarsa hepsi tuhaf bir biçimde doğu felsefesine gömülüyorlar. yılların verdiği zilyonlarca doları hiç takmıyorlar gibi görünüp, para dediğin nedir ki önemli olan insanlık gibi laflar ediyorlar. kah tibete gidiyorlar, kah evereste tırmanıyorlar, kah yoga yapıyolar, kah reiiki, chigong. dünya barışı için karşılıklı hoşgörü ve uyum gerekliliği teraneleri savuruyorlar. iki yüzlülük batının içine işlemiş. adeta karakterleri olmuş amk. şimdi burası çok önemli. batı düşüncesini terk etmenin gerekliliğini anlayacak kadar ilerlemiş bir kafa doğu düşüncesini anlayabilecek saflık ve kirlenmişlikten uzaktır. düşünce sistemi başka bir ezberden gelir çünkü. ondan sonra ahlamalar vahlamalar pek moda. yok denizler kirletilmesin, evsiz çocuklara sahip çıkalım, afrika kırılıyor hastalıktan, yeşillikler yok olmasın teraneler. ulan amına kodumun evlatları siyahi afrikayı ilk denetim altına alan doktorlardı lan. sizin doktorlarınız. yaymış olduğunuz bulaşıcı hastalıklar ve insanlar üzerinde denediğiniz milyar dolarlık ilaç şirketlerinin kıyım başlatan virüslü formülleri.

yok ben çocuk yapmıyorum diyip evlat edinmeler felan. bağışlar filan. brigitte bardotun biranda doğa sevicisi kesilmesi. çakralarını açtırmak için mastır senseilere kapaklananlar. ezelden götsünüz olm. bu kadar dokuz dinli dokuz donlu olmayın.